2703
2553

الان شش ماه و بیست روزشه

فردا وقت دکتر گرفتم خیلی نگرانم میخام غلتش بدم مقاومت می‌کنه قبلنا از دستاش. میگرفتم فوری خودشو میکشید بالا مینشست الان نه بزور نمبزاره میخاد به پشت باشه

کارای دیگش خوبه خداروشکر

تو رو خدا اگه میدونید دریغ نکنید

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

شاید جای واکسنش درد داره

حتما ببرش دکتر

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم شاید درد داره فعلا بالش یا ترسیده

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

واکسن خیلی وقتا عوارض داره

مطمئنا دکتر هم همینو بهت میگه

حتی گاهی تو عوارضش فلج دائمی هم هست وکسی پاسخگو نیست

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2714
واکسن خیلی وقتا عوارض داره مطمئنا دکتر هم همینو بهت میگه حتی گاهی تو عوارضش فلج دائمی هم هست وکسی ...

یعنی فلج شده زبونم لالللل؟؟؟؟

رو پاهاش سفت وایمیسته اخه

یعنی از چیه؟ دکتر که آره میبرم فردا

چیزی نیست نگران نباش....توکل بخدا

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
جای واکسنش آبسه نکرده؟ تب نداره  اگه پاش راتکون میده مشکلی نداره

نه تب نداره نه آبسه آره پاشم تکون میده

2706