2737
2734
عنوان

سرلاک کی خورده برای چاقی

12243 بازدید | 31 پست

دوستان من قرص فرشته خوردم تئیسال نشد شونزده کیلو اضاف کردم بعدیسال بادخابید و. صفرام پرسنک و کیسه صفراموبرداشتم رژیم دکترکرمانیم عالی بود ول کردم برگشت

حاالا فقز هرکی سرلاک خورده و جاقشده بگه

شیرخشک نیدو میکن خوبه گرونه نمیخام بخرم سرلاک خوشمزه ترم هست،

رنگ ولایتhaircolorist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم سرلاک بتنهایی چاق نمیکنه من پیشنهادمیکنم از برنامه غذایی +ورزشی استفاده کنی....قدووزتت چنده

قدر160 وزن44صورتم پره بالاتنم ففط ضعیفه بااینک وزنم کمه پاهامم خوبه...حس خوردن زیادندارم خخخ

رنگ ولایتhaircolorist

با اجازه اسی 

سلام دوستان شاید با خبر باشید که من تاپیک حلقه زدن رو زدم

لطفا اگر حلقه دارید و واقعا میخواید لاغر کنید بیاید تاپیک آخریم(اسمش: گزارش تاپیک حلقه زدن) از فردا میخوایم شروع کنیم قوانین توش نوشته شده اگه دوست داشتید بیاید.

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
من کلی دارو خوردم چاق نشدم با ورزش سبک توی خونه  فیتنس کار میکنم دارم چاق میشم قرص و اینا ضر ...

جرات ندارم ی چرک خشک کنم بخورم مریض میشم سه کیلوکم میسپشم خخ

رنگ ولایتhaircolorist
2738
شیر خشک نان میگن خوبه ولی نان دو بنظرم باید بگیریم من دوست دارم ب دخترم بدم  ۵ سالشه 🙄🙄🙄

خیلی بدمزس خیلی پارسال گرفتم نخوردم ریختم اونور منم پسرم 5سالشه فکرنکنم شیرخشک بخوره حداقل سرلاک خوشمزس بده میگن چاقم میمنه صورتوبدنو پرویتامینه بهش بده من بخرم بسرم میدم

رنگ ولایتhaircolorist
من که دیگه باور ندارم با دارو چاق میشن فقط غذاهای مقوی و ورزش جواب داده

غذارم باید ول نکنی مثلارژیم دکترکرمانی من هفته ای یکو نیم تادوکیلو بامیان وعده چاق میشدم عالی بود ب محض ول کردن برگشت  بذنسازیم میرفتم ک بخاطرکرونادیگ نرفتم

رنگ ولایتhaircolorist
2706