2726
عنوان

مستاجره از الان داره کرم میریزه واسه شوهرم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2535 بازدید | 105 پست
ما زنیم جنس خودمونو میشناسیم دیگه تعارف نداریم ک...بره بنگاه یا زنگ بزنه عین ادم صحبت کنه...من شیرم ...

جنسمون هم خیلی خوبه. از جنس ناجنس مردها که فقط فکر بوالهوسی و شهوت هستن بهتریم. خدا یا شکر که زن هستم. بله شیرزن بودن خیلی خوبه. عین آدم صحبت کرده. حرف بی ربط که نزده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما زنیم جنس خودمونو میشناسیم دیگه تعارف نداریم ک...بره بنگاه یا زنگ بزنه عین ادم صحبت کنه...من شیرم ...

از کجا میدونین به بنگاهی نگفته و بنگاهی نگفته که با خود صاحبخونه حرف بزنه ؟ من اینهمه مستاجرام با خودم رو در رو حرف میزدن پس اونا هم منظور داشتن ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
انقد ک خراب زیاده دیگه به سایه هم ادم شک داره....خق نداریم زندگیمو بچسبیم حتی واسه یه احتمال...انقد ...

دوست عزیز ادم بد همه جا هست 

اما  اول از همه من و شما باید شریک زندگیمون رو درست بشناسیم اگر ادم درستی باشه که حربه هیچ زنی اثر نداره اما اگر خودش کرم داشته باشه این نه یکی دیگه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
چرا ویس نمی فرسته. اون هم ویس فرستاده که بیایید و صحبت کنیم و توافق کنیم. ویس نامربوط نفرستاده

بنگاه واسه اینه. حرفی داری برو بنگاه مثل مرد بشین حرفت بزن. من مخالف این مسائل هستم. حتما ویس خانم یخورده مکل داشته که اسی حساس شده. یه زن الکی حساس نمیشه. امروز سر اجاره خونه. فردا میگه بیا شیر اب ورست کن. دو روز دیگه میگه بیا فلان کار کن. اونوقت بیا جمعش کن. 

چرا انقدر زود قضاوت کردی شاید منظوری نداشته

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
هر اسیبی از خوش بینی زیاده تو این مسائل ...بدبین باشی حواست به زندگیت باشه بهتره تا ول کنی گندش دراو ...

من خوش بینم چون همسرم رو می شناسم

تا حالا که خداروشکر مسیله ای هم پیش نیومده بعد از 10سال دوستی و 5سال ازدواج

مثلا شما یه زن پاکدامن هستی...ایا مردی میتونه بزور با شما وارد رابطه بشه؟؟؟؟؟

مسلما نه

چون خودت نمیخوای

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
اصلا گیرم الان هم گفت بیا ازدواج کن. مرد تعهد داشته باشه نره. 

نه دیگه چرا سری که درد نمیکنه را دستمال ببندی. این حرف شما درست اگه یه مرد مشکل داشته باشه حالا این نشد یکی دیگه. اما میشه جلوی یه سری اتفاقات گرفت. من شخصا باشم اجازه همچین مستاجری را نمیدم. 

همین اداها رو در میارید از خودتون که زن تنها مجبور میشه شده اسم یه مرد متاهل رو توو شناسنامه یدک بشه و فحش بخوره، تحمل کنه تا بتوونه توو این عرف مریض راحت خونه اجاره کنه، بخره، رفت و آمد کنه.... زشته واقعا که مرداتون رو هوس متحرک می بینید و همه زنها رو مثل خودتون در نقشه برای تور کردن شوهرانتون.....

هر اسیبی از خوش بینی زیاده تو این مسائل ...بدبین باشی حواست به زندگیت باشه بهتره تا ول کنی گندش دراو ...

منم اوایل زیاد کاری به شوهرم نداشتم..ولی میدیدم هی میاد از دختره تعریف میکنه..کل کاراشونو انجام میداد...اونوقت من تو بیمارستان حالم بد شد بیهوش شدم به خاطر اینکه امپول زده بودم برا بارداری حالمو بد کرده بود.حالا خوبه مشکلم از شوهرم بود😶

قبلش که میخاستم برم به شوهرم گفتم بیا بریم گفت نه خواهر دوستم واجب تره..به خدا من و ول کرد رفت خونشون که کاراشونو بکنه....

بعد به شوهرم گفتم خیلی بهش علاقه داری برو پیش اونا..

که دیگه گم شدن از محل ما رفتن...

من که میگم مقصر شوهر خودمه....

درست میشه دایی  

توهین به بقیه مجرد ها یا بعضی افراد با این شرایط نشه 

ولی یه خانم با این شرایط اومد تو ساختمون پدرشوهرم گفت پدر مادر پیر دارم یه پسر بزرگ دارم 

ولی عین ی دختر ۱۴ ساله و تنها میرفت میومد و هیچکس از خانوادش خونش نبودن 

با زن تنها طرف شدن سخته 

بهتره با این شرایط با صاحبخونه مسن و با تجربه طرف بشه که نه به خودش نه به بقیه توهین و شک بشه 

2706