2737
2734

خانوما من بی بی چکم‌مثبت شده ولی هنو از ندادم نمیدونم چجوری برم از بدم ک یک بار برم‌متخصص هم برام‌از بنویسه هم‌سونو قلب و هم همون روزم‌نشون بدم‌بهش 😂😂😂😂 مدیونید اگه فک کنید خسیسم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میخوای یدفعه زایمان هم بکن که یکسره شه دیگه پول اضافه ندی😂😂😂

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

تو این اوضاع کرونا چه جراتی دارین باردار میشین

همش باید تحت نظر باشین بیمارستان و دکتر سونو

منکه بعد کرونا حالا هروقت تموم بشه اقدام میکنم

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!
2738

برو خانه بهداشت 

همه کار ها رد برات رایگان انجام میدن مراقبت هات رو تا ۵یا۶ماه برو بعد برو زیر نظر ی متخصص که چند بار بیشتر نخوای هزینه ویزیت بدی

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

میدونی چیکار کنی بمون خونه یه روزی برو که هم آز بدی هم بری متخصص هم سونو قلب بدی هم اورژانسی بری زایمان بهترین هفته یعنی 40 هفتگی😀😀😀😀

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
2706