2733
2739
عنوان

مشاورای کنکورررر لطفا بیایددد

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 42 پست

البته اینم در نظر بگیر که لین کنکور متفاوته با کنکور اصلی تلاشت باید خیلی زیاد شه من همیشه زیستو 90 میزدم تو ازمونا تو کنکور 63 زدم شیمی 80 میزدم تو کنکور 60 زدم عمومیا همه بالای 90 میزدم تو کنکور دین وزندگی82 ادبیات68 عربی60 زبان 40 ریاضی 28 فییزیک30 او کنکور زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اینم در نظر بگیر که لین کنکور متفاوته با کنکور اصلی تلاشت باید خیلی زیاد شه من همیشه زیستو 90 ...

ازمونای قلم چیو سنجشو میگی یا کنکورای سال های اخیر؟؟

اخه من کنکور 97 زدم

اینطوری گفتی استرس گرفتم😅

2731

من سنجش همش برام رتبه هامو زیر50 میزد سه ماه اخر مریض شدم و شاید روزی فقط چهار پنج ساعت درس میخوندم ولی دوستم تو سه ماه اخر ترکوند درحالیکه سنجش براش رتبه 700 اینا میزد ولی چون دم کنکور خیلی خوند رتبه ش 600 شد ولی من 1500 الان تو محکم بخون استرستم کنترل کن اوکی میشی

2738
ادبیات 75...دینی 70 .عریی 45...زبان 40 زیست 60..ریاضی 31...فیزیک 53...شیمی 42

رتبت تو منطقه دو بگم؟ 

یا منطقه  سه یا یک؟ 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹