2726
عنوان

بااین بوی بدچیکارکنم اخه

495 بازدید | 24 پست

خانوماشوهرم فرش اتاق خوابوشسته هفته پیش بعدچون سنگین بودگذاشت ابش بره بعداپهن کنه منم تواستراحتم تااخرشب همونجوری تاشده موندتااینکه خودش اومدپهن کردخشک شدلول کردگذاشت موندتاکارای ویگه ی اتاقوکردیم اوردیم انداختیم سرجاش حالایه طرف فرشم بوی نم میده همش فک کنم دیرپهن کردیم بخاطراون حالامن چی ززنم بوش بره فرشم برق نیزنه هاولی بوی بدی میدا مثل اینکه لباسارویادت رفته ازلباسشویی دربیاری چن ساعت مونده راه حل بدین دیگه هم روم نمیشه به شوهرم بگم دوباره بشوره😭😭😭خودمم که نمیتونم

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فک کنم دوباره باید بشوره

پنکه روشن کن بالای سرش

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

پنجره رو باز بذارتا خشک شه کم کم

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706