2703
2553
عنوان

تجربیات اسباب کشییتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 61 پست
اول وسایل آشپزخونه اتو ببر تو کابینت ها بچین بعد وسایل بزرگ رو با کامیون ببر

منم به این فکر میکردم خوشبختانه خونه جدیدتان یه خیابون بالاتره

خدایا ما رو گرفتار مردم بد ذات بیمارستان و دادگاه نکن.  آمین🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر ماه با دوتا زلزله جابجا میشم لطفاً برا آرزوی موفقیت کنید      

آره عزیزم خیلی سخته برات آرزوی موفقیت میکنم 

راستی ده بیست تا کیک و تی تاب هم بخر این بنده های خدا گرسنه میشن بخورن

بله این کارو میکنم کلا من طرفدار کارگرم بهشون خوب خدمت میکنم

2720
ببین همه ی کارتونا رو شماره بزن .مثلا من میدونستم سی و پنج تا کارتون بزرگ دارم.البته توی یه سررسید م ...

منظورتون اسپری ضد عفونی کنندس

😢😢😢😢😢

روی هر کارتون یه کاغذ بچسبون لیست چیزای داخلشو بنویس و اونایی که شکستنیه بزرگ با ماژیک بزن شکستنی اینجوری راحت بازشون میکنی اول هم خونه رو سم پاشی کن بعد بشور بعد اسباب کشی کن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من به خانواده هامون گفتم، مادرشوهرم اینا اومدن زیر دست و پای ما الکی . کارمونو سخت کردن. اطهار نطر ا ...

من اگه بگم اونا نماینده کمک خیلی مغرورند

2714
روی هر کارتون یه کاغذ بچسبون لیست چیزای داخلشو بنویس و اونایی که شکستنیه بزرگ با ماژیک بزن شکستنی ای ...

همه کریستال هام بدون جعبه هستن همشو انداختن دور چطوری بسته بندی بکنم آخه

من ده ساله ازدواج کردم ده بار اسباب کشی کردیم.تا لحظه اخر که همه چیو جمع کردم به هیشکی نگفتم.خودم سر حوصله جمع میکردم.مامانم میگفت خواستی شرول کنی بگو بیایم کمک.میگفتم باشه   .شب بچه هامو میخوابوندم خودم جمع میکردم

واااااای مث من خواهرشوهرم ی ماه قبلش اومد خیلی کمکم کرد ولی بحدی بچش اذیتم کرد ک شوهرمو نفرین میکردم ...

واییییییییی خدا به دادت برسه چه سخت 

من ده ساله ازدواج کردم ده بار اسباب کشی کردیم.تا لحظه اخر که همه چیو جمع کردم به هیشکی نگفتم.خودم سر ...

نه بابا من تاحالا اسباب کشی نکردم الان 8 ساله خونه مادر شوهر زندگی میکنم الانم شوهرم خیلی پاپیچم میشه که من باید همه کارارو انجام بدم

منظورتون اسپری ضد عفونی کنندس

بله عزیزم.چون کارگرا دست میزنن 

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔
نه بابا من تاحالا اسباب کشی نکردم الان 8 ساله خونه مادر شوهر زندگی میکنم الانم شوهرم خیلی پاپیچم میش ...

بنظرمن اصلا تو اسباب کشی کمک نیاز نیس.فکر کن موقع جمع کردن و یا حتی چیدن تو خونه جدید هرچی هرجا بذارن خانم خونه فقط گیج میشه.من یه بارش خودم مرتب کارتن گذاشتم و روشون نوشتم چی توشونه.بردیم تو خونه جدید درد زایمانم شروع شد من رفتم بیمارستان تا بیام دوستم و خواهرام مثلا کمک کردن چیدن تو اشپزخونه.اومدم تا یه ماه منگ بودم انگار.حتی وسایلو میدیدم دفه بعدی نمیدونستم کجا دیدمشون باید کل کابیناتورو میگشتم

2706