2733
2734

مراسم ازدواج پرنسس بیتریس نوه ملکه الیزابت با ادواردو مپلی بصورت خصوصی در قلعه وینزور برگزار شد.

پرنسس بیتریس، نوه ملکه الیزابت بریتانیا در مراسمی کوچک در قصر ویندزور ازدواج کرد. در این مراسم ملکه بریتانیا و همسرش فیلیپ، دوک ادینبورگ و فامیل نزدیک این زوج حضور داشتند.

مراسم ازدواج پرنسس بیتریس قرار بود در روز بیست و نهم ماه مه برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا عقب افتاد و در نهایت عروس و داماد تصمیم گرفتند این مراسم را کوچک و مختصر برگزار کنند. و پرنسس لباس مادربزرگش، ملکه الیزابت، رو با کمی تغییرات در روز عروسی اش پوشید!

حالا باز شما بگین مراسم چشم حسود کور کن میخوام و لباس تکراری نمیپوشم 😏

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابا جذاااااااااب

😶🤔

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
وای باورت میشه هی خوندم پرنسس بیتربیت؟ 

😂😂😂

قابل قیاس با دختر ایرانی نیست

من مخالف تجملم اما...

اما دختری که آزاد و رها بوده

در کشوری که ازادی داشته

در پوشش برابر بوده

در فشار خانواده و تعصب و مذهب نبوده قابل قباس با ما که سراسر فشار و عقده هستیم نیست

اگر اینجا بود و این بود درسته

اونجا بودن و این سبک خیلی هنر نیست

قابل قیاس با دختر ایرانی نیست من مخالف تجملم اما... اما دختری که آزاد و رها بوده در کشوری که ازاد ...

به نظرم اکثر ما هم آزادیم و هم عقده ای نیستیم

از دور کشورای دیگرو مقایسه نکن

هر کس یه طرز فکری داره 

2738

خیلی فرق داره، اونا پرنسسن همه ی عمرشون مثل لباسای مجلسیه ما تنشونه، همه ی عمرشون غرق در تجملاتن، بعدشم لباس مادربزرگش که تنها ملکه قدرتمند هست رو کپی کرده، حالا واسه آدمی که همه چیز تو زندگیش داره عروسی گرفتن یا نگرفتن چه فرقی داره؟ اما ما خانمهای عادی هستیم، نه مادربزرگمون ملکه ست، نه پدر و مادرمون پرنس و پرنسس، پس حق داریم توی یه عروسی یه دلی از عزا دربیاریم یا نه؟

به نظرم اکثر ما هم آزادیم و هم عقده ای نیستیم از دور کشورای دیگرو مقایسه نکن هر کس یه طرز فکری دار ...

حرف من کلی بود فرد به فرد نبود

به صورت کلی دارم میگم قطعا هیچ نظری کل یک جامعه رو زیر پوشش قرار نمیده و استثنا داره

اما جو هر کشوری و فرهنگی فرق داره و قابل قیاس نیست

قیاس عروس ملکه با عده دیگه در کشور دیگه درست نیست

خدایی منم پرنسس بودم و همش تو ناز و نعمت اونموقع عاشق لباسای گله گشاد و دم دستی میشدم برای تفریح و تنوع 😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
قابل قیاس با دختر ایرانی نیست من مخالف تجملم اما... اما دختری که آزاد و رها بوده در کشوری که ازاد ...

والا من ایرانیم تو سراسر فشار و عقده نیستم. اگه شما هستی به همه دخترای ایرانی این لقب رو نده

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

حالا دلش خواسته مراسمش ساده باشه. یکی ساده دوس داره یکی تجملاتی. شخصیه مساله حتی اگه طرف از خانواده ی سلطنتی باشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

اینا ظاهر کارشونه عزیز

در باطن زندگی خیلی خیلی تجملاتی دارن کاخهای آنچنانی 

همین لباس از پارچه ی درجه یک و کلی جواهرات با ارزش تزئین شده 

الان همین لباس و تاج و جواهرات چندین میلیونه اصلا با مراسمای اینجا قابل قیاس نیست

2706