2737
2734
عنوان

😹خاطره های خنگولی دوران دبستان😹

| مشاهده متن کامل بحث + 19003 بازدید | 560 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هنوز داری ناخنگیره رو؟😂😂😂😂

تا مدتهااااااا داشتمش دیگه گم و گور شد. من از اونایی بودم که یه دنیاااا اتیش میباروندم ولی کسی ازم شاکی نبود هیچ وقت. 

😉

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
2731
عکس جوونی هاش بود خیلی خوتیپ و خوشگل بود

خدا حفظش کنه 

من که محروم شدم از داشتن پدر

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
کلاس پنجم دفتر کلاسی دست من بود نیمکت اخر توی تاخچه مینشستم از هوای بیرون لذت میبردم.😂 یه بار معلمم ...

خوبه دوست داشته و زدتت دوست نداشت....😐😂

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌

یه بارم توی زنگ ورزش عمدا با توپ والیبال سرویس زدم تو سر ناظممون ازش شاکی بودم خدا منو ببخشه نتونست هیچی بگه گفتم نزدیک زمین بودین اینطوری شد😶😶😶

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
2738

ما اول ابتدایی یکی رو تو مدرسمون گرفته بودن شپش داشت دیگه نوبتی میومدن از سر کلاس میبردن تو حیاط میگفتن دوتا مداد بردارید بیاید منم یه مداد قرمز و سیاه و یه پاکن برداشتم از همه جام بی خبر فکر میکردم میخوان از  مون امتحان املا بگیرن مثل سری های قبل که میگفتن هوا خوبه بریم توحیاط برا امتحان

موقعی که توحیاط بودیم به دوستم گفتم جریان چیه بهم گفت ، منم پاکن رو نشونش دادم اونم بم گفت سر پاکنی اونوقت دوتا مون انقد خندیدیم 😆برا اونموقعمون خنده دار بود

یه سریم اول ابتدایی یه معلم داشتیم لج کرده بود باهام یه زیر زمین تو حیاط مدرسمون بود قدیمی بود مدرسمون همه میگفتن سوسک و سگ و مار داخلشه ولی درواقع کلاس پنجمی هاتوش نماز م میخوندن لج کرده بود هی میخواست بندازم تو زیر زمین میگفت املات ضعیفه منم یکم تمرکزم پایین بچد چون بچه ها هی جا می موندن هی میپرسیدم حواسم پرت میشد جا می موندم خجالتی بودم جا می موندمم نمیپرسیدم موقعی که خانم مون میگفت دفترا بالا من شروع میکردم به پاک کردن املا م خخخخ  موقعی که میخواست بندازم تو زیر زمین هی میگفت سوسک میره تو شلوارت منم از اینا بودم دستم تو دست معلم بود صدام در نمیمومد جفت معلم ومامانم فقط دستمو میکشیدم که نبرم داخلش چند بارم تو کلاس زندانیم کرد نامرد کلاسم خالی بود انقد ترسیدم    دیگه تصمیم گرفت زنگ اخر یه زنگ اضافه بذاره برا منو ۴نفره دیگه که مثل من بودن توی اون زنگ من همش ۲۰ میگرفتم

شاید چشش گرفته بوده لنتی😂😛😂😍

😁😁😁اتفاقا مجرد بود .از اونهاکه یه خال گوشتی مو دار تو لپ اش داشت

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
@طلایییی     @نوشابا     @مدافع_زهرا     @pinkworld   & ...

منم بلایی بودم واسه خودم...خواهرم دوسال وخرده ازم بزرگتره چون نیمه اولی بودسه تا کلاس بالاترمن بود من اول بودم اون چهارم...جونم واست بگه با دوستم دعوا شد اینقدر دویدم دنبالش خسته شد کردمش تو بشکه قیری اونم سیااااااه اومد بیرون😨رفت مامانشو واسم اورد خواهرم گردن گرفت نذاشت منو ببرن دفتر😎😂😆

خدا حفظش کنه  من که محروم شدم از داشتن پدر

خدا پدرتون رحمت کنه🙏

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
تا مدتهااااااا داشتمش دیگه گم و گور شد. من از اونایی بودم که یه دنیاااا اتیش میباروندم ولی کسی ازم ش ...

سیاستمدااااااار😕😅

من حالا کاریم نکرده بودما ولی اینقد جواب میدادم که بخاطر جوابام تنبیه میشدم😂😂😂😂

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
2706