2733
2734
عنوان

مادر بزرگم

113 بازدید | 13 پست

مادر بزرگم 1 سال میشد که فوت شده بود فامیلا چون ترس داشتن اگ بگن مادرم حالش بد بشه چیزی نگفتن تا ما خودمون رفتیم مسافرت و فهمیدیم خیلی بد بود مادرم اشک میریخت دست منو گرفته بود دلم سوخت خیلی وقتی از مسافرت اومدیدم مامانم ظهری 20 دقیقه خوابش برده بود وقتی بلند شد گفت مامانم آومد خوابم گفت دارن برام آیه میخونن من اصلا هنگ کردم آخه اعتقاد به این چیزآ نداشتم 

چطوری یسال از مادرش خبرنداشت؟؟؟

دقیقا 😐😐😐😐😐

یکساااااال

اونم نه یک ماه مثلا

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی فامیلا باید از مادر بزرگت به مادرت خبر بدن یا ندن؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2728
مامانت خارج کشوربودیامادربزرگت که ییییییییک ساااااال ازهم بیخبربودن !!!؟؟؟

خارج هم که باشن تلفن هست. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
مادر بزرگم پیش خانواده داییم بود ماهم با خانواده داییم زیاد رفت آمد نداشتیم آخه آدمای خوبی نیستن&nbs ...

چ بدخدا رحمتشون کنه

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
تلفن میزدیم اونا هم گفتن حالش خوبه وقتی هم مامان میگفت گوشی بدید میپیچوندن

خدا رحمتش کنه.