2703
2553
عنوان

پسر دایی مامانم ازدواج

1277 بازدید | 34 پست

از خیلی وقت پیش صحبتش بود که دایی مامانم منو واسه پسرش میخواسته من همش به مامانم اینا میگفتم نه اینطور نیس داییت قضیه زنش از اون افاده ای هاس هیچوقت همچین کاری نمیکنه مادرم میگفت نه اینا تو رو میخوان راستش منم زیاد از پسره خوشم نمیومد خیلی خجالتی و بی زبون بود پسره تا جایی که میدونم لکنتم داشت البته مسخره نمیکنم ولی من مرد خجالتی خوشم نمیاد خیلیم متکی به خانوادشه  حالا بماند تا این شد که من با یه پسری آشنا شدم اون خانوادش فرهنگی مادر و پدر پسره دبیر بازنشسته ان مادرم میگه نه همون داییم ولی من واقعا این پسرو دوستش دارم به اون فکر نمیکنم نمیدونم چرا خودش و خانوادش به دلم نمیشینن از طرفی با این پسره هم قول و قرار ازدواج گذاشتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوره کسي که بهش حسي نداریو خط بکش

«اصلی ترین دلیل اینکه نمیتونیم آدمای گذشتمون و فراموش کنیم اینه که دلمون واسه اون نسخه ای که دوسشون داشتیم تنگ میشه نه اینی که الان هستن…»
2456

شاید دایی مامانت نیان خواستگاری خب

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2714
2706