2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمو دوس دارم خیلی

حواسمم به جسم و روحم واقعا جمعه 

در طول روزم همیشه اولویت خودمم

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2731

خیلی دوست دارم خودمو و اهمیت میدم به جسم و روان خودم  الویت زندگیم خودم هستم کارهای که دوست دارم انجام میدم هیچوقت بخاطر دیگران یا حرف از هدفای که دارم نمیگذرم واسه خودم کادو میخرم 

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
2738

نیمه روانشناسانه جوابتو میدم و اکثرا هم اینو شنیدید،اگه کسی خودشون دوست نداشته باشه،دیگران هم دوستش ندارن،پس خودتو دوست داشته باش تا دیگران هم دوستت داشته باشن،من که عاشقه خودمم با تمام اشتباهام،خرابکار هام و...

خیلی زیاد 

من برای روح و روانم مطالعه میکنم سعی میکنم نقاط ضعفم رو بهبود بدم و شخصیت خودمو هر روز بهتر از دیروزم کنم

برای جسمم ورزش میکنم و هر هفته تو طبیعت میرم چند ساعتی و سعی میکنم غذاهای سالم و مقوی بیشتر استفاده کنم 

برای خودم شادی و لذت میتراشم از در و دیوار 😂😂

از خودم بدم میاد 

از قیافم و اندامم ایراد میگیرم در صورتی که هیچ کمبودی ندارم انقد خودمو اذیت میکنم بمیرم بر خودم😭قول میدم دیگه بد نشم خودم😘😚😊

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

خودمو دوس دارم و تو چیزایی که شوهرم پشتم باشه هیچی تو دلم نمیمونه و وقتای که پشتم نباشه همه چیز تو دلم میمونه مث خونه به طبقه به دور از خانواده شوهر😔

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2706