2737
2734
عنوان

خود واقعیتون یا عشق ؟

394 بازدید | 63 پست

من عاشق یکیم به اجبارش حجاب کردم یکبار گفتم حجاب نمیکنم گفت برو بدرک بعد از چند روز دلتنگش شدم برگشتم دلم میخواد خودشم باشم نه نمایش از طرفی هم عاشقشم میگم شاید دیگه عاشق نشم انتخاب سختیه شما بودین جای من چیکار میکردین ؟ 

《هیچ کس بی کس نیست موفق کسیه که باهرکس نیست 》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از عاشق اون بودن باید عاشق خودت باشی

وگرنه همیشه ضربه می‌خوری

یاد میگیری جان

هممون میسوزیم تا یاد بگیریم

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2728

نه اصلا حاضر نیستم بخاطر کسی حجاب داشته باشم 

من همینم که هستم منو از قبل دیده دگ 

خصوصا که بگه برو بدرک دکمه شو میزنم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
قبل از عاشق اون بودن باید عاشق خودت باشی وگرنه همیشه ضربه می‌خوری یاد میگیری جان هممون میسوزیم تا ...

دقیقا

همیشه باید بیشتر عاشق خودت باشی و خودتو توی الویت قرار بدی وگرنه ضربه میخوری

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738

نمیدونم راستش من قبل از هر چیزی عاشق خودم و شخصیتمم تا حالا اونقد عاشق کسی بیشتر از خودم نبودم که به خاطرش تغییر کنم

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

میگن واسه کسی بمیر که واست تب کنه. وقتی چادر رو به تو ترجیح میده و میگه برو به درک پس اونقدر که تو دوسش داری دوستت نداره

اگه با صلوات فرستادن به خواسته ها میرسیدیم الان مادر بزرگ من ملکه انگلیس بود.
دقیقا همیشه باید بیشتر عاشق خودت باشی و خودتو توی الویت قرار بدی وگرنه ضربه میخوری

آره واقعا

ولی ادما 

نظر مارو میپرسن تا به تصمیمشون مطمعن شن

کسی نظر خلاف عقیدشون رو گوش نمیده

باید خودمون بسوزیم تا بفهمیم اتیش جیزه😒

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
اگه میخوایی از دستش ندی حرفشکو گوش کن بعد کم کم خرش کن😁

نمیشه خر کرد وقتی عقاید فرق کنه

یکی از فامیلای ما با یه پسر سپاهی ازدواج کرد 

شوهرش شب تو خونه نذاشت برقصه  تو عروسی خودش 

تو مراسم ازدواج خواهرشم هی گیر میداد بهش اینم حرص میخورد کلا این مسائلو باهم دارن فک کنم مگه اینکه مجبور باشه کلابه حرفش گوش بده

اگ عاشق باشی بخاطر طرفت باید تغییر کنی

عزیزم‌ میتونی ی نظر ب من بدی ؟

میشه بگین عشقم بهم پیام میده؟ جداشدیم . ب خاطر ی سوتفاهم یعنی اون ب خاطر ی سوتفاهم جدا شد منم از رو عصبانیت چند روز بعد بهش گفتم کاش تو زندگیم نبودی و این حرفا . اونم چیزی نگفت . ولی دیگ پیامی ندادیم .. حالا دیشب دوبار دیدمش ی بار رفتنی ک ماسک داشت اون من و شناخت من اون و نشناختم . ی بارم برگشتنی ک دیگ منم شناختمش . چند ثانیه بهم خیره نگاه میکردیم ‌. جا خورده بود منم جا خوردم . حالا خودم بهش پیام بدم یا خودش پیام میده؟ ی بار ی چیز درست بهم گفتین برا همون میپرسم

کاربری برا دونفر .
2706