2737
2739

خب شماهایی که دارین زنگ میزنین تا تعویق رو قطعی نکنن یا خیلی ... مغزین یا جونتون مهم نیس براتون یا دلیل تعویق رو نخوندین، شماها همونایی هستین که میگفتین باید عقب بیفته . نفهمیدین که دلیل عقب انداختنش جون شماهاس؟؟؟؟ نفهمیدین که نمیخان تقلبی بشه با افزایش حوزه ها؟؟؟؟؟ شماها باید تو ناعدالتی‌ رقابت کنین .....

خدا شاهده شماها همونایی هستین که تو تک تک تاپیکا میگفتین باید تعویق بیفته . شما ها فکر کنین اونایی که نخوندن موافق تعویقن ولی قطع ب یقین هرکی خسته بشه و جا بزنه لیاقت رشته ای که الآن میخاد قبول شه رو نداره.... تا آخرش بجنگین تا قدر رشتتونو بدونین...خیلی بی فکرین خیییلی ، فکر کنین من زبونم تنده اصلا مهم نیس چون با شماها آدم ب مرض جنون میرسع .... منظور با کسایی هست ک زنگ میزنن ستاد کرونا.... 

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

تا حدودي هم حق دارن

كنكور يكي از اتفاقا مهم توو زندگيمون هستش و مهمه به وقتش برگزار بشه

و اينكه حق با شما هم هست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من متوجه نشدم چرا حوزه ها باید زیاد میشده؟؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
تا حدودي هم حق دارن كنكور يكي از اتفاقا مهم توو زندگيمون هستش و مهمه به وقتش برگزار بشه و اينكه حق ...

منم دیگ حوصله حرف شنیدنو ندارم اما مهم اینه که شرایط برا همه یکسانه . کسی که زنگ میزنه برا عدم تعویق ینی رسما داره با روح و روان بقیه بازی می‌کنه، مگه ما مسخره ایم ک امروز بگن تعویق فردا بگن عدم تعویق

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
2738

مگه کنکور برگذار نشده؟؟

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
منم دیگ حوصله حرف شنیدنو ندارم اما مهم اینه که شرایط برا همه یکسانه . کسی که زنگ میزنه برا عدم تعویق ...

هر ٢ طرف بالاخره حق دارن و دلايلشون هم موجه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من دوستم چند روز پیش بهم زنگ زد میگفت دیگه خسته شده نمیکشه دیگه بخونه خیلی اذیت شدن امسال بچه ها 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706