2737
2734
عنوان

بورس بازا بیاین

203 بازدید | 23 پست

من ی سهم خریدم ۳۸۸ قیمتش پشیمون شدم ک چرا قیمت۳۰۰میرسه چرا خریدم الان.فقط هم ۵۱۰هزار تومن خریدم نقد نیستم ۶هزار ضرر کردم امروز خریدم فردا بفروشم.؟ضررم جبران میشه تو قیمت پایینتر

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امروز بخری فردا بفروشی؟این چه طرز سهامداریه خب حتما داره اصلاح میخوره الان سهم ختوقا حدود سه هفتس داره هرروز منفی میخوره ولی بیشتریا دارن میخرن چون وقتی باز بشه عجیب سود میده سهمی ک میبینی ضرر میده سریع نباید بفروشی

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738

من الان‌۷،۷۰۰ میلیون ضررم‌برام‌مهم‌نیست . بورس یعنی بخری ۶ ماه حداقل نگاهشم‌نکنی . اینطوری که بخوای دائم‌چکش کنی تا ضرر داد بفروشی همه مالت میره . بدون هیچ سودی و هیچ ضرری تو بورس ابدی نیست . فقط صبر صبر و صبر

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
امروز بخری فردا بفروشی؟این چه طرز سهامداریه خب حتما داره اصلاح میخوره الان سهم ختوقا حدود سه هفتس دا ...

بحث ضرر نیست میگم قیمتش ک کمتر شد اونجا بخرم دوباره تعداد سهمم بالاتر بره

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
میگم فردا بفروشم رو قیمت ۳۰۰ ک شد دوباره بخرم ک تعداد سهمم بیشتر بشه

از كجا ميدوني سيصد ميشه اصلا از كجا ميدوني فردا ميتوني بفروشي يل اصلا از كجا ميدوني سيصد تومن اخر اصلاحه؟ حتما وتجارت داري

2706