2703
2553

من میکرو کردم الان 36هفته باردارم امروز ماما بهداشت گف احتمالا دکترت میگه باید سز بشی چون میکرو کردی

من بعد از سونو ان تی که اسفند بردم پیش دکترم به دو دلیل یکی کرونا یکی هم دکترم علی رغمی که کارش خوبه خیلی پولکیه(مثلا روزی که سونو ان تی دادم و بلافاصله رفتم مطب بازم الکی70 تومن ازم گرفتن غیر ویزیت که دوباره صدای قلب رو گوش بدن گفتم تازه سونو گوش دادن تو کاغذم نوشته گف نه دکتر دوس داره خودش بشنوه)دیگه مطب نرفتم و اینکه خودمم خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم خواهرمم ماماهستن سر موقع همه ی سونو ها و کارامو کردم داروهای لازمم گرفتم خوردم

حالا زنگ زدم مطبش میپرسم جریانش چیه میشه طبیعی یا حتما سز میگه شمااز اسفند باید نهایتا دو هفته یه بار ویزیت میشدی پولارو دادی یکی دیگه سوالاتو از اینجا میپرسی دکتر دیگه شمارو ویزیت نمیکنه آخه یعنی چی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

با تمام احترامی که برای جامعه پزشکی قائل ام ولی به نود درصدشون اعتماد ندارم چون فقط براشون پول مهمه و نه جان انسانها..متاسفانه روز بروزم بیسوادتر ها بیشتر میشن. برای یه دلدرد ساده بچه سونو مینویسن. یا یه کیسه مشما پر از قرص. پیدا کردن دکتر درست و حسابی یکی از موفقیتهای زندگیه!

دو هفته یه بار😯.چخبرشونه.وقتی همه چی خوبه خوب ماهی یه بار کافیه.

والا چی بگم!من نه درد نه لکه بینی هیچی نداشتم رشد جنین هم از اولش توی سونو ها خوب بود زیر نظر بهداشتم بودم خواهر خودمم ماماس حواسش به همه چیم بود

با تمام احترامی که برای جامعه پزشکی قائل ام ولی به نود درصدشون اعتماد ندارم چون فقط براشون پول مهمه ...

این دکتر البته از نظر سواد و تحصیلات و تجربه خیلی خیلی دکتر خوبیه ولی متاسفانه خیلی خیلی پولکیه هر دفعه میرفتم پیشش غیر از هزارتا خرجی که تو مطب میبست به آدم هزار و یک داروی الکی برام مینوشت مثلا از هفته ی  5 مولتی ویتامین نوشت برام اونم خارجی بسته ای خداتومن

2714
این دکتر البته از نظر سواد و تحصیلات و تجربه خیلی خیلی دکتر خوبیه ولی متاسفانه خیلی خیلی پولکیه هر د ...

عزیزم مولتی ویتامین رو چند میگرفتی ؟

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️