2737
2734

اونایی ک ی جا زندگی میکردن،چ اتفاقی افتاد باعث شد خونتون جدا بشه؟یا الان چ مشکلاتی دارین ک میخواین مستقل باشین؟

بگین تا همدیگرو راهنمایی کنیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم درگیرم دوست دارم بدونم😌

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

راز موفقیتتونو ب منم بگین

شوهرم میتونه خونه بخره ولی میگه از خونوادم جدانمیشم

خونشون کلا ۶۰ متره😔😔😔آرزوی خونه بزرگ و حیاط ب دلم مونده

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2738

من از اول خونمو جدا گرفتم چون شوهرمم خوشش نمیومد ور دل خونوادش باشیم😁

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      

من که اونجا اصلا راحت نبودم.یعنی اونا زیادی دخالت میکردن مثلا میگفتن کجا میری کی برمیگردی وازین سوالا.دوس ندارم برم جایی کسی ازم خبر داشته باشه.از وقتی مستقل شدیم زندگیم بهتره و دلم خوووش

هیچی من مادرشوهرم اول ههههی اصرار میکرد بیاد بالای خونه ما خونه بسازین منم به شوهرم میگقتم خونه جدا بخریم مال خودمون باشه هر چی خرجش کنیم مال خودمونه

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

یه دوست داشتم که ازدواج کرده بود من مجردم بودم بهم میگفت از من به تو نصحیت پسر رئیس جمهورم بیاد خواستگاریت ولی بگه با خونوادم تو یه جا زندگی کنیم قبول نکن.

منم نصحیتشو آویزه گوشم کردم

2706