2726
عنوان

توروخدا بیاید کمک😢😢😢

224 بازدید | 22 پست

امروز دستگاه وکس رو زده بودم داغ شه که پای دخترم به سیمش گیر کرد و یکمی ریخت رو دست و پاش یکمیم رو روزمین آرایشگاه بگید چیکارکنم که هم جای سوختگیش زودتر خوب شه و از سوزش بیفته هم لکه هارو از موهاش و زمین پاک کنم

خدایا شکرت بابت همه چیز ❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پوستش رفته؟؟ یا سوختگیش سطحیه میشه یه عکس بزاری تا بت بگم؟ 

بابای مهربوونم دلم یزره شده برات...شبی نیست که چشمم از نبودنت اشکی نباشِه... بابا یه قهرمانم تو رفتی تا خیلیا زندگی کنن... 😔🖤
سوختگیش عمیقه یا سطحی من واسه بچم از خمیر دندان استفاده کردم جواب دادش بعضی ها سیب زمینی رنده می کنن ...

عزیزم سطحیه خیلی ناراحتم

فقط آلفا

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
پوستش رفته؟؟ یا سوختگیش سطحیه میشه یه عکس بزاری تا بت بگم؟ 

عزیزم سطحیه سیب زمینی حلقه ای گردم گذاشتم روش پمادم زدم دیگه چکارکنم

زینک هم خیلی خوبه عزیزم 

ولی برای جاش نموندن حتما اگر هم نمی‌خواهی ببریش دکتر ، ببرش داروخونه تا ببینه و پماد بهت بده 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

الان که دیگه فایده نداره 

ولی  اینو می گپ کلا بدونی هر جاایی میسوزه سریع همون لحظه به روغن اغشته کنی نه دیگه تاول می زنه نه چیزی

تازه بعد چند ثانیه سوزشش میفته 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
زود الان روش چیزی بذار گناه داره بچه اول به فکر ارام کردن سوزشش باش انشالله بعد پیگیر نمودن جاش گناه ...

هزیزم سیب زمینی گذاشتم بعد. پماد زدم روش

2706