2726

تابحال اینجوری نشده بودم نمیدونم شایدواسه بارداریم باشه که یدفعه اینجوری حساس شدم....دیشب خونه مادرشوهرم بودم  زنه سابقه شوهرم زنگزد به مادرشوهرم که فردامیاددنباله دخترش.شوهرمم اجازه دادوقتی اومدیم خونه من به شوهرم گفتم بهش میگفتی زیادنمونه یه شب موندبیاداخه هرموقع میره خونه مادرش خیلی بداخلاق میشه جواب حاظرمیشه..من اصلاکلامخالفم زیادخونه مادرش یامادرشوهرم بره بمونه چون یادش میدن بامن بدباشه.منم به شوهرم گفتم شوهرمم باگستاخی به منخخودم به خودم مربوطه..اره به خودش مربوطه ولی منم همه یه سختیاشومیکشم وقتی برگرده منم که میخوام تحمل کنم ولی شوهرم بامن لج میکنه نمیدونم چیکارکنم...جداازایناتاصبح توزهنم افتاده بودنکنه بازنه سابقش دوباره اذواج کنه من وول کنه...یابخودم میگفتم اگه من خدایی نکرده یچیزیم بشه حتمامیره زنه سابقشومیگیره اونم بچه هامنوازیت میکنه.نمیدونم چرااینجوری شده بودم.کمکم کنین لطفا.

نی نی یارعزیزم لطفامنوحذف کن..تاپیکاموپاک کن.خواهش میکنم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودتم بچه داری؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

همه چیزو بسپار به خدا از ته دل اون خودش همه چیو درست میکنه. بی خیال باش چون هم حامله ای و هم اینکه اون بچه هم نیاز داره پیش مادرش باشه تو  از مهربونیات کم نکن. دخترش هم اخرش از رفتارش خجالت زده میشه 

عزیزم به نظر من   این فکرا یی که میکنی الکیه مطمئن باش همسرت تورو دوست دارن  وگرنه تو رو انتخاب نمیکردن و باهت تا اینجا ادامه نمیدادن .... در مورد رفتن دختر پیش مادرشم  ببین اونم‌مادره وواقعا دلش بچشو میخواد حتی بچه هم باتو بد بشه  ولی اینو به جون بخر خودتم ان شاالله به سلامتی مامان میشی  درک میکنی     سعی کن اتفاقا اصلا مخالفت نکنی  شوهرتم وقتی مهربونی تو رو ببینه مطمین باش باهت بهترم میشه   خود شوهرتم‌ میفهمه حتما بداخلاقی بچشو  ‌