2410
2553
عنوان

چرا صورتم داره روز به روز

235 بازدید | 15 پست

لاغر میشه؟ 

ن حامله ام ن حرص و جوش ن تعذبم فرقی کرده😞خیلی زشت شددم

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نازی خوبی؟

چند وقت پیش دیدم تو تاپیکت نوشتی جوش زیر پوستی با چرک سفید داری که مشگل خودمم بود تاپیکتو سیو کردم که اگه راه حلی براش پیدا کردم به توام بگم

میگم تو از پیلینگ صورت استفاده میکنی؟

من از دیجی کالا خریدم 3هزار تومن عالیه وقتی بعد حموم میکشم رو پوستم همه اون سفیدا در میاد بیرون

انگار نیمه گم شدمو پیدا کردم

اگه ب دردت خورد واسه خوشبختیم دعا کن مرسی

2456
سلام نازی خوبی؟ چند وقت پیش دیدم تو تاپیکت نوشتی جوش زیر پوستی با چرک سفید داری که مشگل خودمم بود ت ...

سلام عزیزم .‌من همچنان دارم ازین جوشا رنج میکشمممم .‌اینی ک میگی چی هست ؟؟؟؟ بعدش جوشاتو فشار میدی تخلیه  میکنی ؟؟

سلام عزیزم .‌من همچنان دارم ازین جوشا رنج میکشمممم .‌اینی ک میگی چی هست ؟؟؟؟ بعدش جوشاتو فشار میدی ت ...

نه خودش وقتی بعد حموم بکشی رو پوستت اون جووشارو تخلیه میکنه ی تیکه از پوستت عکس بده ببینم از همون جوشای منه یا نه

از اون جوشاس که وقتی پوستتو میکشی زیر پوستت قلمبه قلمبه های ریز هست که وقتی فشار میدی چرک سفید در میاد کع خونم نمیاد جاش زخم نمیشه؟ درسته؟

نه خودش وقتی بعد حموم بکشی رو پوستت اون جووشارو تخلیه میکنه ی تیکه از پوستت عکس بده ببینم از همون جو ...

ارررررررره دقیقااااااااا 

2714
تو دیجی کالا سرچ کن پیلینگ بعد کامنتارو بخون ببین به دردت میخوره یا ن

باشه عزیزم منم همون دیشب ک کامننتت رو دیدم رفتم سرچ کردم ولی خودش ۳ هزاره هزینه پست ۹.۵۰۰😂😑🤭

باشه عزیزم منم همون دیشب ک کامننتت رو دیدم رفتم سرچ کردم ولی خودش ۳ هزاره هزینه پست ۹.۵۰۰😂😑🤭

لنتی یعنی تو نمیخای واسه پوستت 14 تومن هزینه کنی   

خب ببین اطرافیانت یا دوستات کی از دیجی کالا خرید میکنه بگو اونم برات بگیره که پول پست ندی فقط سه تومنو بدی

لنتی یعنی تو نمیخای واسه پوستت 14 تومن هزینه کنی     خب ببین اطرافیانت یا دوستات کی از د ...

تو میگی ۱۴ هزار ؟ فقط از خود دیجی کالا تا حالا ۱میلیون چیز میز پوستی سفارش دادم 😕 من حاضرم ۱۰ میلیونم بدم از دست این جوشام خلاص بشم بخدا ... 

منظورم این بود قیمتش خیلیییییییی پایین و خوبه 

خدا خیرت بده ک گفتی خیلی وقته دنبال اسم این وسیله بودم 

مرسی گل نازممممم ایشالا هرچی از خدا میخای بهت بده

تو میگی ۱۴ هزار ؟ فقط از خود دیجی کالا تا حالا ۱میلیون چیز میز پوستی سفارش دادم 😕 من حاضرم ۱۰ میلیو ...

منم خیلی چیزا سفارش دادم از دیجی ولی این قلمبه های زیر پوست هر چقدرم کرم بزنی تو افتاب معلوم میشه

حداقل لک و‌ جای جوشو میشه پوشوند با کرم

اینهمه کرم مرم سفارش دادم هیچی مثل این پیلینگه جواب نداد چون با ناخنم بکشی زخم میشه

راستی روزی دوبارم با ژل شیتشویی پوست چرب و فیس براش کع از دیجی خریدم یبار صب یبار شب صورتمو میشورم 

هم صورتم روشن شده هم جوشاش رفته

میدونم اینارو میدونی ولی گفتم شاااااید ب دردت خورد

چند تا محصول دیگم که راضیم اگه خاستی بگو بهت بگم

شماام اگه چیزی خریدی اکی بوده بگو منم بخرم چون تیپ پوستیمون یکیه 

منم خیلی چیزا سفارش دادم از دیجی ولی این قلمبه های زیر پوست هر چقدرم کرم بزنی تو افتاب معلوم میشه ح ...

من خودم پوستم چربهههه 

سه تا ژل شست و شو خریدم بازم همچنان پوستم چربیشو داشت اما الان ب پیشنهاد ماامانم دارم از صابون ان جی استفاده میکنم هیلییییی بهتر ازژل ِ برام

ن پوستو خشک میکنه ن چیزی 

هم سقید میکنه هم نرم و لطیف . جوشامم کمتر شدن  قیمتشم ۱۵ تومنه .‌

طرز استفاده از پیلینگ‌راحته؟ باید با سوزنش سوراخ‌کنی جوشو ؟ 

من خودم پوستم چربهههه  سه تا ژل شست و شو خریدم بازم همچنان پوستم چربیشو داشت اما الان ب پیشنها ...

نه بابا وقتی حلقشو بکشی رو پوستت خودش در میاد جوشات چرکش از اون حلقه میزنع بیرون سوزنش اصلا استفاده نمیشه

صابون ان جی از کجا بخرم؟

نه بابا وقتی حلقشو بکشی رو پوستت خودش در میاد جوشات چرکش از اون حلقه میزنع بیرون سوزنش اصلا استفاده ...

اها چ خوب ... هم عطاری داره هم داروخانه

2706