2726
عنوان

تولد همسر در دوران نامزدی

| مشاهده متن کامل بحث + 4652 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شب نامزدیمون تولد عشقم بود چ شب خوبی بود 😍❤

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
اره فکر خوبیه عطر ادکلن نگیر جدایی میاره 

چشم مهربون🥰❤

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2728

بچها مرسی بابت نظراتون میشه ازاین ایدهایه بانو سپیده بدید خیلی جالب بود.اخه همسرم دوست نداره تنهایی جایی برم منم نمیتونم کافیشاپ و... تولد بگیرم هماهنگی میخواد.بچها ی چیزی مادر همسرم گیر داده چون اخرین تولده تو خونه من من میگیرم ولی چون پدر شوهر ندارم فوت شده میگه همه کادوهارو من بر میدارم خیلی میخوره تو پر همسرم و ناراحت میشه چی بهشون بگم ناراحت نشه؟؟

اره فکر خوبیه عطر ادکلن نگیر جدایی میاره 

چشم مهربون🥰❤

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2706