2737
2734

خانواده همسرم اصلا به هیچ چیزی اعتقاد ندارن. اصلا چیزی ب عنوان ائمه و پیغمبر و قران رو قبول ندارن.. 

تنها کسی که تو خونوادشون آدم معتقدی هست ، شوهرمه.. هر چند نه خیلی مذهبیه و نه مثل خونوادش بی اعتقاد به همه چی.‌ به موقعش رقصشم میکنه، مراسمای عزاداریشم میره.. حد وسط رو داره..

حالا تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم.. و هر دومون دوست داریم اگه بچمون پسر شد اسمشو "علی" بزاریم.. اما مطمئنم خانوادش کلی حرف میخوان بگن و کلی نظر بیخود بدن .. بنظرتون اگه گفتن این چه اسمیه ؛ من چی بگم که دیگه جرات نکنن در مورد اسم بچمون اظهار نظر کنن..

خب بگو اسمش رو میزاریم امیر

ولی تو شناسنامه بزنه امیر علی

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم برعکس توام 😂

من نیز😐😐😐

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2731

محل نده

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2738

بگومن وباباش این اسمو دوتامون دوس داشتیم گذاشتیم روبچمون.تمام

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

بگو اسمیه ک انتخاب کردیم نمیشه باهاشون کل کل کرد

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

علی خوبه ک 

ب کسی ربطی نداره ک

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بخدا سختیای زندگی انقدرهست که نخوایدبرااینچیزا فکرکنین ونگران بشین

اولاکه جوری برخوردنکن که فضولی کنن

فضولی ام کردن بگو منوشوهرم این اسمو براپسرممممممممم انتخاب کردیم...حق طبیعی ومسلممونه

اوووو حالا بزار بچت بشه تعیین. جنسیت بری بعععد تاپیک بزن

😂😂😂

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

چرا موقعیتش رو پیش میارین ، اگه پرسیدن چه اسمی میخواهین بزارین بگین سورپرایزه ، وقتی به سلامتی شناسنامه گرفتین بگید 

چقدرم‌مطنینی که قرار پسر بشه 🤣🤣🤣

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
2706