2737
2739

سلام بچه ها یه سوال دلشتم 

میگم این سیسی رو میشناسید تو اینستا هست پیج داره 

همون که شوهرش مذهبیه 

میگم این سیسی ناخن کاشته 

خودش چندروز پیش نشون داد 

این نماز حالا هیچی برا غسل چه جوریه مثل برا این دوتا غسل واجب که داریم  چی باید بگیم 

یعنی اینا چی میگن 

که اگه منم خواستم بکارم 

لطفابرای مادرشدنم دعاکنید🙏🏻🥹😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی وقته دیگه بلاگر فالو نمیکنم با هر سین استوری و لایک ما بالا میرن خیز خاصی هم ندارن فقط زندگی روتین احساس میکنم دارن سواستفاده میکنن 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
من خیلی وقته دیگه بلاگر فالو نمیکنم با هر سین استوری و لایک ما بالا میرن خیز خاصی هم ندارن فقط زندگی ...

میدونم منم فالو ندارم پیجش بازه  رفتم دیدم 

اخه اینکه شوهرش اینقد مذهبیه یعنی نمیگه تو غسل نمیکنی نماز نمیخونی؟

2738
اگه واقعا مذهبی بود شوهرش میزاشت ناخون بکاره؟  اسکلومون میکنن انفالو کن

وای ن فالو ندارم 

یعنی همش دروغه 

اینم بااین روش معروف شد با شوهر مذهبی وخودش هرکاری میخواد میکنه موها ریخته بیرون ارایش  شوهرشم دم ازمذهبی میزنه باریش وپشم

عارم بشه سی سی و امثال اون بشن مرجع تقلیدم 😐😐😐

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

کسی که شوهرش واقعا مدهبی باشه نه ناخون میکاره نه بلاگره🤦🏻‍♀️

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

غسل صحیح نیست

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بلاگر با قربون صدقه الکی فالور جمع میکنه 

نمونه اش بهاره سلیمانی هم محلی ماست این چندساله صدقه سر اینستا کم از پادشاهی زندگی نمیکنه 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
وای ن فالو ندارم  یعنی همش دروغه  اینم بااین روش معروف شد با شوهر مذهبی وخودش هرکاری میخ ...

لطفاً افراد خز و خیل و بی هنر رو مشهور نکنیم

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2706