2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امروزیه پیشنهادکاری بهم شدکه قبلااونجاکارمیکردم ویه خاطره بدی توهمون مدت کوتاه دارم براهمین دلم نیست ...

شاید این دفعه برات خوب اومده یه شانس دوباره بخودت بده

دلتنگم ......دلتنگ همه ی آنچه میتوانست باشد وحالا نیست ..... بهترین لذت من انجام دادن کاریست که دیگران میگویند نمیتوان انجام داد......
2738
عزیزم میشه بیای تاپیک آخرم و جواب منو بدی ؟

برا تعبیر خوابت 

دلتنگم ......دلتنگ همه ی آنچه میتوانست باشد وحالا نیست ..... بهترین لذت من انجام دادن کاریست که دیگران میگویند نمیتوان انجام داد......
برا تعبیر خوابت 

تاپیکمو حذف کردم 

چن بار خاب دیده بودم که دخترای فامیل زودتر از من ازدواج کردن و 

من میگم که اینا ازدواج کردن و من هنوز دارم درس میخونم 

به نظرت تعبییرش چی میشه ؟

این که دغدغه ی دیر ازدواج کردن هم داشته باشم یا ذهنم مشغول باشه رو ندارم

تاپیکمو حذف کردم  چن بار خاب دیده بودم که دخترای فامیل زودتر از من ازدواج کردن و  من میگ ...

بیشتر خوابا تعبیر ندارن چون ما توی روز بهش فکر کردیم واسه همینه که تو خواب میبینیم بعدشم هرکی یه قسمتی داره گلم یکی زود یکی دیر خود من همه دخترای فامیل ازدواج کردن چه کوچیک چه بزرگ من ۳۷ رسیدم ولی هنوزم اولش اره نشستم غصه خوردم چقد خجالت کشیدم ولی دیدم اینجوری ادامه بدم به ضرر خودمه واسه همین خودمو مشغول کردم کلی هنر یاد گرفتم اگه خدا بخواد الان میخوام زبان یاد بگیرم باور کن الان همه اونایی که قبل من ازدواج کردن حسرت مجردیم دارن نمیگم ازدواج بده خیلیم خوبه ولی هر چی بوقتش هرچی دیرتر بهترش نصیبت میشه