2737
2734
عنوان

کی جدیداً مبل خریده بی زحمت بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تو نمایشگاه مبل پدرشوهرم کار میکنم سوالی داشتی بپرس،بنظرم پذیرایتتون بزرگه راحتی زیاد قشنگ نمیشع ...

عکس از مدلاشون برامون بفرست ببینیم چحوری ان من عاشق مبلم ب نظرت مبل سلطنتی یهتره یا راحتی 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 
من خودمم کارگاهی برداشتم قیمتش خوب بود کیفیتشم عالی دوسال ضمانت داشت الان چهارسال هست دارمش اما راضی ...

کار کارگاهی اصلا زیبایی شرکتی و کیفیت شرکتی نداره  

دیگه اینو که شما تو کار مبل هستین بهتر میدونید اصلا تاج تخت و زیبا در نمیاد  دلم میخواد از تاج سرویس خواب اتاقم عکس بدم انقدر بد در اورده   

با پایه تختو   اینه و چوب نمیزنن   من بدم میاد خیلی حساسم  

عکس از مدلاشون برامون بفرست ببینیم چحوری ان من عاشق مبلم ب نظرت مبل سلطنتی یهتره یا راحتی 

عکس ندارم متاسفانه،بستگی داره به متراژ پذیرایی سلطنتی با چوبای متنوع ومنبت کاری و اینا واسه حال بزرگ خیلی شیکه و قشنگ جلوه میکنه و خیلیم گرونه،اکثر مشتریامون راحتی میبرن،یعنی مدلای چستر واسکارلت و ال خیلی پرفروش ترن،سلطنتی وکلاسیک  شاید درماه ی سفارشم نداشته باشیم،اما راحتی خ پرفروشه

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2738
کار کارگاهی اصلا زیبایی شرکتی و کیفیت شرکتی نداره   دیگه اینو که شما تو کار مبل هست ...

اره درست میگی اما ما خودمون سرویس خوابای کارگاهی مون رو خیلی باکیفیت بیرون میدیم،مال خودمم بود ک دیگه سفارشی😂اما بخاطر هزینه اش گفتم 28میلیون مبلغ کمی نیس واسه کسیکه جهاز میخره میتونه هم مبل هم سرویس خواب هم میزناهارخوریشو با28تومن سفارش بده،دیگه شما بهترین سرویس خوابو گرفتی 

اره درست میگی اما ما خودمون سرویس خوابای کارگاهی مون رو خیلی باکیفیت بیرون میدیم،مال خودمم بود ک دیگ ...

گلم  من یافت اباد بودم دیروز اتفاقا مبلا خوب و خوشگلش از  ۲۰ شروع میشد پارچه ترک الان خدا تومنه البته که شما درست میگی و ۲۸ زیاده ولی نه دیگه بشه  همه چیزو گرفت شرکت فیدار که ایرانیه میشنایش حتما سرویس خوابشو گذاشته ۱۸ تومن 

گلم  من یافت اباد بودم دیروز اتفاقا مبلا خوب و خوشگلش از  ۲۰ شروع میشد پارچه ترک الا ...

با28کارای کارگاهی و میگم عزیزم،10واسه مبل10سرویس خواب8 هم ناهار خوری،تازه ناهار خوری هامون قیمتش کمتره البته ک شرکتی کیفیتش فرق میکنه اما واسه جهیزیه اس دیگ تو این شرایط باید رعایت کرد 

با28کارای کارگاهی و میگم عزیزم،10واسه مبل10سرویس خواب8 هم ناهار خوری،تازه ناهار خوری هامون قیمتش کمت ...

سلام، إدرس میفرستین از نمایشگاهتون. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2706