2726
عنوان

کی جدیداً مبل خریده بی زحمت بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 99 پست
کدوم شهری عزیزم، قیمتا چطوره؟ منم میخوام مبل بخرم منتها تو این کرونا جرات نمیکنم برم تهران

کرمانشاهم،قیمت والا تقریبا گرون ولی بستگی داره به انتخاب مدل وپارچه و چوب،داحتی از سه ونیم شروع میشع رو ب بالا،البته سه و نیم خ کوچیکه واسه اپارتمانای کوچیکه 

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس میزارین  قیمتا رو هم بگین  راحتی خوبه یا کلاسیک

عکس چه مدلی میخوای؟؟ما شهرستانیم گلم شوهرم میگع بیشتر راحتی فروش دارم کلاسیک زیاد رو بورس نیس 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2728
عزیزم چن شد تقریبا هزینه تعویض پارچه؟

راستش کلی حساب کرد فک کنم گفت 600 هزینه تعویض پارچشه چون حالم خوب نبود خیلی ب حرفای فروشنده توجه نکردم فقط هزینه آخرو دادم

بااااااشش
قیمت دارین تقریبی؟

اره عزیزم،قیمت کدومو میخای؟راحتی از سه ونیم شروع میشه به بالا واسه خونه شما که پنجاه متر پذیراییه بخوای راحتی چستر جدید سفارش بدی 9نفره با پارچه مسکو چوب  ورنگشم انتخاب خودتون باضمانت خیلیم شیکه تقریبا 9ونیم درمیاد،

کلاسیک هم از8تومن شروع میشع ولی مدلای خ شیک،نیمه کلاسیکم هست ک بنظرم قشنگه،تاج عروس هم به انتخاب خودتون جدیداش خ شیکه از ده تومن ب بالاس

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
عکس چه مدلی میخوای؟؟ما شهرستانیم گلم شوهرم میگع بیشتر راحتی فروش دارم کلاسیک زیاد رو بورس نیس 

راحتی 

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید، پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند
2706