2726

منم ماه پیش با کلی امید وبا کلیییییییی سختی کشیدن واسه آمپولا  منفی شد با هیچی تاخیر

میشه واسه سلامتی بچم صلوات بفرستین😘🥰خدایا شکرت صدای قلبشو شنیدم🥰🥰انشالا روزی همه منتظرا🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله که به حق 6 ماهه حسین که این ماه مادر بشین

براتون صلوات فرستادم

دکترم گفته بیا ای یو ای از بس تو نی نی سایت همه گفتن منفی شده فک میکنم فایده نداره

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
منفی شد دوباره نرفتید انجام بدید ؟؟؟

نه...4روز آمپول داشت که هر روزشو مجبوربودم یه شهری..نزدیک ترینش 50کیلومتره..منم نه رانندگی بلدم نه همیشه شوهرم هست

میشه واسه سلامتی بچم صلوات بفرستین😘🥰خدایا شکرت صدای قلبشو شنیدم🥰🥰انشالا روزی همه منتظرا🥰
نه...4روز آمپول داشت که هر روزشو مجبوربودم یه شهری..نزدیک ترینش 50کیلومتره..منم نه رانندگی بلدم نه ه ...

من. دکترم گفت اگه نگرفت بیا آی وی اف نمیرم چون بیمارستان خصوصی انجام میده که خیلی گرونه بیمارستان دولتی هم پرونده دارم ولی تو این کرونا ترجیح میدم نرم