2726
عنوان

مانتو دوختم بگین خوب شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 59 پست

اصلا اصلا بدرد دانشگاه نمیخوره،بیشتر برا مهمونیه ساده خانوادگی خوبه،با این روسری قواره داره گلدار که رنگ اصلیش بنفشه مثلا گلای رنگیش اونیکه از همه بیشتره بنفشه باید ببپوشی.

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا مدل مناسبی برای زیر چادر انتخاب کردی. من خیاط خوب سراغ ندارم بازار هم پر از آت و آشغالای بی کیفیت هست. طرح جلوبسته شیک هم که نمیشه پیدا کرد.ما چادری ها برای خرید مانتو دچار دردسر میشیم.کی میشه این مانتوهای جلوباز از بازار جمع بشه

2728
اتفاقا مدل مناسبی برای زیر چادر انتخاب کردی. من خیاط خوب سراغ ندارم بازار هم پر از آت و آشغالای بی ک ...

من فقط میدوزم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اتفاقا مدل مناسبی برای زیر چادر انتخاب کردی. من خیاط خوب سراغ ندارم بازار هم پر از آت و آشغالای بی ک ...

کاری نداره که

خودم هر مانتویی می خرم، خودم بهش دکمه مخفی میزنم

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
میرفتی اماده از بیرون میگرفتی نمی ارزه اخه اییییینقدر من یه مانتوی خوشگل خریدم 150 تومن

اخه بیرون همش جلو باز بودن

چه رنگیه؟ مدلش چجوریه؟

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
اخه بیرون همش جلو باز بودن چه رنگیه؟ مدلش چجوریه؟

اتفاقا من رو جلو باز حساسم 

مانتویی که خریدم جلوباز نیست پوشیده هست و تا زانومه

رنگشم یچیزی بین کرمی و آجری

ولی خب همه رنگ داشت

اره واقعا یه مانتوی شیک جلو بسته پیدا نمیشه خانومانه باشه

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
خوش به حالتون. من هر چه از خیاط و آرایشگرخاطره دارم خاطره های تلخه.به خاطر همین تقریبا برای دوخت چاد ...

من هم وسواس دارم یه خیاط پیدا کردم فقط به اون میدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
کاری نداره که خودم هر مانتویی می خرم، خودم بهش دکمه مخفی میزنم

من هم قزن می دوزم ولی باز انگار خوب نمی ایسته.حالا هر مدلی یه سال بیشتر نمی موندها این مانتو جلوباز سه ساله تو بازاره

2706