2733
2739
عنوان

خانومای مذهبی بیاین

298 بازدید | 17 پست

سلام

برادرم فوت کرده دیروز تشییع جنازه اش بود یکی گفت براش نماز قضاهاشو بخونید 

منی که خواهرشم بخونم بهش میرسه؟

نمیدونم چند روز قضا داره چیکار کنم؟😭

بیشتر وقتا میخوند این اواخر نه

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

اغلب شش ماه پول میدن کسی بخونه 

هم روزه هم نماز

خدا بیامرزه 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اغلب شش ماه پول میدن کسی بخونه  هم روزه هم نماز خدا بیامرزه

میخوام خودم بخونم بیشتر از ۶ ماهه فکر کنم🙁

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2728

عزیزم یه اپلیکیشن توی بازار هست به اسم مسأله گو .اونو نصب کن. یه قسمت داره به نام سوالات شرعی من.از اونجا با توجه به مرجع تقلید سوالاتت رو می پرسی و کمتر از چند ساعت بهت پاسخ میدن. گفته های ما مرجع معتبری نیست

عزیزم یه اپلیکیشن توی بازار هست به اسم مسأله گو .اونو نصب کن. یه قسمت داره به نام سوالات شرعی من.از ...

مرسی🖤

میشه عزیزم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بزار برای اطمیان بیشتر یه متخصص صدا بزنم

@بانوی_بی_نشان    

سلام میشه جواب دوستمون رو بدید

2738

خدا رحمتشون کنه

بله میتونید بخونید فقط حتما باید تلفظ حمد و سوره شما صحیح باشه

هر مقدار که احتمال میدید قضا دارند بخونید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خدا رحمتشون کنه بله میتونید بخونید فقط حتما باید تلفظ حمد و سوره شما صحیح باشه هر مقدار که احتمال ...

سلام خوبید

سلام خوبید

سلام عزیزم..الحمدلله...

اعیاد مبارک 😍

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سلام عزیزم..الحمدلله...  اعیاد مبارک 😍

بر شما هم مبارک بچه ها حاج آقا خوبن انشاالله

2706