2726
عنوان

خانمای که متاهلا لطفا کمکم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 85 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همین اقایی که میگی ازت ۵ سال کوچیکتره و عاشقشی ده سال دیگه که یکم شکسته شی ولی اون هنوز جوونه به روت ...

به خودش گفتم اینو میگه من تا اخر عمر عاشقتمو و هیچ وقت ناراحتت نمیکنم ☹

چیزی ک تو دور و بری ها دیدم انتخاب دومی بهتر بوده ، عشق ی روزی عادی میشه اما جایگاه و پول و شخصیت هیچوقت عادی نمیشه و هروز باهاش سروکار داری، اینی هم ک نمیتونی فک کنی اون بره با یکی دیگه طبیعیه و ازدواج ک کنی برات اصلا دیگه مهم نمیشه اون بره با یکی دیگ یا نره

اولی چیزی نداره حسرتشو بخوری... اونم عادته ک بهش کردی.. به نظرم باهاش کلا کات کن... چرا انقدر الکی الکی با بقیه ارتباط بر قرار میکنید که اینجور جاها گیر کنید... بعد از کات یه مدت ذهنت رو خالی کن و یه مدت هم به قصد نامزدی یا آشنایی با خاستگارت باش شاید دلت بره سمتش 

من باشم همون موقع فهمیدم کوچیکتره کات میکردم وقتی اومد خواستگاری یادت افتاذ کوچیکتره؟ نمیگم کدومش چون خودمم ادمیم نمیتونم از عشقم بگذرم اینجا بقیه عاقلانه خرف میزنن که میشه دومی جای تو نیستن حس ترو ندارن

بنظرم هنو عقد نکن بزار زمان بگذره یکم بعد تصمیم بگیر 

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌

ببین دومی بنظرم اما تا از اولی جداشدی سریع با دومی عقد نکن چون هنوز ازرابطه قبلی مسلما دلسردنشدی

یمدت به خودزمان باید بدی.اولش سخته ولی بعد به خودت افرین میگی که گذاشتیش کنار وعاقلانه فک کردی

2706