2726
عنوان

خانمای که متاهلا لطفا کمکم کنن

742 بازدید | 85 پست

سلام بچه ها

دوتا خواستگار دارم 

اولی دوست پسرمه یه سال باهاش رابطه دارم  خیلی دوسشدارم جدا شدنم ازش سخته برام ولی ازم پنج سال کوچیکتره...اول نمیدونستم ولی چند وقته متوجه شدم قبل اینکه بیاد خواستگاری بهم گفت...از لحاظ مالی الان تقریبا صفر شده ولی میخواد بیاد عقد کنیم ولی نگرانم چون هم سنش از من کمتره از آینده میترسم هم از لحاظ مالی باید بعد عقدم بریم خونه مامانش اینا ولی دوسشدارم واقعا نمیتونم یه لحظه هم فک کنم با کسی دیگه هست...کارش خوبه ولی بخاطر کرونا بازار کارش خراب شده...من ۲۸ سالمه اون ۲۳...یه مقدار ادم پر توقعیه نسبت به خانوادش و گاها داد میکشه سر خانوادش اینا هم میترسونتم...

دومی هم از من یه سال بزرگتره از لحاظ مالی عالیه خیلی ساله میشناسمش اخلاقش خیلی خوب و مردونس چند سال پیش باهم کار میکردیم خیلی باشخصیته با خانوادشم خوبه چون رابطه کاری نزدیک داشتیم ولی خب علاقه بهش ندارم ولی همه چیزش عالیه بجز اینکه عاشقش نیستم 

حالا از خانمای که متاهلا تجربه دارن میخوام راهنمایم کنن که کدوم گزینه بهتره؟لطفا کمکم کنید خیلی سر در گمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بودم دومیه .من ازدواج با پسر کوچکتر از خودم تو کتم نمیره

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

من نمیگم اولی یا دومی

فقط اعتقاد دارم که مرد باید سنش از زن بیشتر باشه و اینکه آدمی که مستقل باشه خیلی بهتره اخلاق هم خیلی مهمه اینا رو حتما توی زندگیت درنظر بگیر 

زندگی با خانواده شوهر حتی اگه فرشته هم باشن سخته

علاقم رو چیکا کنم میترسم حسرت اولی رو بخورم تا اخر عمر 😔

من بودم دومی رو انتخاب میکردم اون خیلی ازت کوچیکه درست نیس

اگه نظرم با نظرت همخونی نداره ریپ نزن  برخوردم بستگی به ادبت داره🌹🙂

همین اقایی که میگی ازت ۵ سال کوچیکتره و عاشقشی ده سال دیگه که یکم شکسته شی ولی اون هنوز جوونه به روت میزنه و هزار تا دردسر دیگه پولم که نداره (البته این مهم نیس چون بعدا به دست میاد )  عصبی هم ک هست ب نظر من و نظر همه مرد ایده الی نیس  برای زندگی  عاقلانه فکر کن بعدا پشیمون میشی

این عشقا خیلی زود فراموش میشه. عاقلانه فکر کن 

یعنی شما میگید فراموش میشه؟میترسم تا اخر عمر حسرتشو بخورم بخصوص اینکه کارش هنریه و میترسم بعدا معروف بشه ببینمش حسرت بخورم 😔

2706