2737
2734

بعضی های دیگه مهمانی میرند.  مهممونی می گیرند مسافرت میرند.  من به خدا حوصله ام سرفته. دلم می خواد گریه کنم  

من که خونه بودم... شوهرم گرفته... پسرمم ازمایش دادیم چی بگم؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتر بزار همون ها بگیرن جمعیت بیشعور ها کم بشه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2738

خدا نگذره از اونایی ک رعایت نمیکنن گناه ماها ک همش خونه ایم گردنشونه.خدا واقعا لعنتشون کنه به حق علی دیگه چی بگم وقتی شعور ندارن

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
نی نی سایتیا همه تو خونه قرنطینن😂 اونا که مهمونی میرن مسافرت و مهمونی ، درختن

والا همینو بگو من کـه هیچکس و ندیدم که شش ماه تو خونه تکون نخورده باشه ولی اینجا همه شش ماهه افتاب مهتاب ندیدن

باااشه بابا تو خوبی

مهمونی رو کار ندارم اما خیلی ها بیرون کار دارن مجبورن ک برن من خودم واسه ی موصوعی این چندوقتی مجبور بودم برم بیرون بارعایت بهداشت وداشتن ماسک و ژل صدعفونی کننده فک نمیکنم مشکلی باشه .کرونا دیگه برا همیشه باهامون هست قرار نیس از تموم کارهامون بیفتیم ک .بهداشتو رعایت کنید و ب کاراتون برسید

والا همینو بگو من کـه هیچکس و ندیدم که شش ماه تو خونه تکون نخورده باشه ولی اینجا همه شش ماهه افتاب م ...

دقیقا.

ماام بااینکه خیلی رعایت میکردیم و هنوزم همینطوره، بازم خونه مادرم و مادرشوهرم میریم. ولی جای دیگه نه.

بیرونم میریم دور میزنیم و خریداام با همسر.اخه مگه میشه جایی نرفت و کلا موند خونه؟