2733
2734
عنوان

پدرشوهرم مادرشوهرای شمام...

325 بازدید | 15 پست

سلام،خانما من ده سال ازدواج کردم خانواده خوب و نرمالی دارم،توی این ده سال پدرشوهرم و مادرشوهرم حتی یه بارم حال خانوادم نپرسیدن منم دیگه به بابام گفتم حالشونو نپرسه،بنطرتون مشکل از کیه؟برای شمام اینطورن؟

این نیز بگذرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من ازدواج نکردم ولی مامانم اینا سالی دوسه بار به خانواده زنداشم سر میزنن اونام همین طور میریم میاین زنگ میزنیم زنگ میزنن 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

برا منم دقیقا همینجورین 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
همون چه خبرم نمیپرسن

بیخیال بابا...اتفاقا بهتر...خوب بود دخالت میکردن و همش میخواستن ته و توی خونوادت و اتفاقات خونوادگیتونو دربیارن؟بیخیال منم مادر شوهرم احوال نمیپرسه اصلا برام مهم نیست...

عزیزم دیگران به هر علتی ممکنه رفتارهای خودشون رو داشته باشن 

شما خودت رو درگیر این مسائل خاله زنک نکن که فقط انرژی مغز و ذهنت رو میگیره ! 

درسته خانوادت نباید خودشون رو کوچک کنن و باید رفتار متقابل کنن این درست اما خودت رو  درگیر این مسائل نکن اونم تا حدی که اعصابت بهم بریزه  بهشون توجه نکن برات مهم نباشن 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
2706