2737
2734

شبکه های تلویزیون ماهم قطعهه لعنتی

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
چرا ماهوارا ها قطع 😭😭😭😭😭

واقعا مال ما دیروز قطع بود طعنی از دیشمون نبوده😕

خدا جونم اگه میشد ب جز برکت  حرکتم از خودت میشد ممنونت میشدم🙂😓........................................                             متعهدم‌ به‌ دوست‌ داشتن تو تا ابد♡...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری من برمیداره استوری می کنه گاوه اونی که ماسک نمی زنه ، بعد خودش میره شمال     امروز ...

من اصن به چشم زیاد اعتقاد ندارم. مگه ملکه الیزابت. والا 😆😆😆😆همون ملکه اشم چشم نمیخوره ما چشم بخوریم. چیمونو میخوان چشم کنن آخه 😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
دختر کبری خانومو دیدی کی اومده بود خواستگاریش؟ پسره از دختره خیلیییی سرتره.دختره ایکبیری با اون قیاف ...

مردم زرنگن و شانس دارن خواهر میرن چ پسرایی رو تور میکنن 😂😂😂😂

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2731
دختر کبری خانومو دیدی کی اومده بود خواستگاریش؟ پسره از دختره خیلیییی سرتره.دختره ایکبیری با اون قیاف ...

از اکبرشون نگم برات همچین رام زنش شده ک بیا و ببین مامانش داره میترکه😂😂😂😂😂

😐😐😐😐😐😐

چرا امضات کم رنگه  
اگه کسی بهتون بگه بهتر از این شوهر گیرتون میومد چه عکس العملی داشتین. مجردم از یکی شنیدم برام تعریف ...

میگم دهنتو ببند شوهرم بهترینه. البته ندارم و دارم اینقد روش غیرتی میشم😂

امضا وجود ندارد
2738
من اصن به چشم زیاد اعتقاد ندارم. مگه ملکه الیزابت. والا 😆😆😆😆همون ملکه اشم چشم نمیخوره ما چشم بخو ...

منم اعتقادی ندارم 

ولی خوب این بنده خدا اگر چیزی ازش قرار باشه چشم بخوره باید خصوصیات منفی ش چشم بخوره 

بس که همه ازش ایراد درمیارن.... 

من ندیدم کسی تعریفی ازش بکنه 

فکر کنم خودش خبر نداره 

خدا خیرش بده انصافا مادر شوهر خوب چیزیه ک گیر همه نمیاد قدرشو بدون😂

اره خیلی زن خوبیه هر بار میاد یا ما میریم همش شوهرمو نصیحت میکنه با زنت خوب باش 

خیلی مهربونه طفلک

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2706