2737
2739
عنوان

نی نی یار کاربریمو بترکون ... خدافظ همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 27 پست
بعضیا این جا با حرفاشون دلمو شکستن درسته مجازیه ولی خب دله دیگه میشکنه ... میرم تا بیشتر ازین ن دل ک ...

ول کن آجی همه جور ادمی اینجا هس ب منم یه بار یه کاربر معروف کلی حرف زشت زد ولی من شخصیتم بالاتر از اون بود که جواب بدم چیزی نگفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانما کدوم نی نی یارو باید تگ کنم

سلام عزیزم خوبی؟ گلم نرو بخاطر دوستات؛ منم کلی حرف شنیدم بار ها ولی محل نزاشتم، از سال 96 اینجام 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
ول کن آجی همه جور ادمی اینجا هس ب منم یه بار یه کاربر معروف کلی حرف زشت زد ولی من شخصیتم بالاتر از ا ...

متاسفانه بعضی ها حتی توی فضای مجازی هم بی شخصیتن کاریش نمیشه کرد 

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍
2738
😂😂

گلم دوستات دوست دارن، من فکر میکنی اینطور نبود، کاربر معروفی بودم و همیشه تاپیک هام پربازدید میشد ولی دلم رو شکوندن منم در حد خصوصی هستم و تاپیک دائمی زدم هر شب ساعت 11 با دوستام جمع میشم و بگو بخند اما نرفتم بخاطر دوستام شما هم همینطور ☺

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
عزیزم بیخیال  هر کسی با حرفاش شخصیت خودشو نشون میده  اونقدر ارزش نداره بخوای بری  ...

مهم ک ن ولی دیگه این سطح از بی ادبی رو نمیتونم تحمل کنم 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
متاسفانه بعضی ها حتی توی فضای مجازی هم بی شخصیتن کاریش نمیشه کرد 

اره عزیزم اخه اینقدم معروفه همتون میشناسید باور نمیکردم بی ادب باشه یه کلمه گفتم دخترم نامزده گف بهم پس فسیلی درصورتبکه من چهل سالمه بعد که رفتم دیدم خودش سی ودوسالش بود

اره عزیزم اخه اینقدم معروفه همتون میشناسید باور نمیکردم بی ادب باشه یه کلمه گفتم دخترم نامزده گف بهم ...

بعضی وقتا  از بعضی رفتار ها واقعا دهن آدم باز میمونه 

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍