2737
2734

طرف تاپیک زده اول ۱۰ خط از خودش و خونش و شوهرش و بزرگی خونش و وسیله هاش تعریف کرده که از مال جاریم بهتره و...

بعدشم گفته مادرشوهرم میگه جاریت اومده اسفند دود کرده خونت لابد سحر و جادو کرده😆😆😆😆

حالا اگه اون جاری بدبخت نمی اومد میگفتن از حسودی اومده اسفند دود کرده انقدر که خود برتر بینی کاذب دارن میگن جادو کرده لابد. جالبه به حرف مادرشوهرشم گوش میده!!!

خانوم محترم صد در صصصصد جاری بعدی که بیاد شما رو در نظرش اهریمن میکنن و همین حرفها رو بهت نسبت میدن!!!

دیدم که میگم.

سر هر چیزی که دارین دیگران رو نچزونین. سال ۲۰۲۰ دیگه‌جادو معنی نداره اگه واقعا به خدا اعتقاد دارین و خداوند رو قدرت مطلق میدونین.

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵

کلا اینجا همه جاریا و خواهرشوهر و مادرشوهرا حسودن😂

حالا انگار عروس کیه😐

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دقیقا سال 2020بنا ب خیلی،دلایل اصلا دعا و جادو اثر نمیکنه . حیف ک باور نمیکنن

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
2738

با همه حرفات موافقم ولی سحر و جادو وجود داره متاسفانه و تو اسلامم به کار بردنش حرامه . ربطی به قرن و ... اینا نداره 😬 منم متاسفانه تو اقوام نزدیک دارم همچین کسایی رو که تو کار جادو و جنبلن . 

وای داغ دلمو تازه کردی یادمه جاریم اسباب کشی کرد رفتم کمک آیت الکرسی خوندم زودتر تموم بشه مادرشوهرم چپ چپ نگام کرد گفت پاشو ما بریم خودش جمع میکنه اونموقع نفهمیدم چی به چیه به جاری بزرگم گفتم گفت اونا فکر کردن داری جادو میکنی 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

من زندگی خیلی خوبی دارم خدارو شکر شوهرم از برادرشوهرم از لحاط اخلاقی و مالی و تحصیلات  صد درجه بالاتره خودمم نسبت ب جاریم همینطور . حالا ازاونجایی ک جاریم اصلا اخلاق و شخصیت نداره شوهرم گف تا باعث بی احترامی نشده قط رابطه کنیم بهتره . حالا مادرشوهرم اونروزی اومد گف شما از بس ب زندگی اون حسودی میکنید باهاش ارتباط ندارید ! نمیدونم فازش چیبود ک اینو گفت !جالبه ک از خانواده شوهرم فقط من و مادرشوهرم باهاش ارتباط داشتیم ک ما قط کردیم حالا دیشب شنیدم ک جاری خانم کلی بی احترامی ب مادرشوهزم کرده و سرهمین باشوهرش دعواش شده و قهر کرده رفته ! 

اگه شما به خدا اعتقاد داری خدا هم از جادو و چشم زخم گفته

بعدشم بدار اینجا خالی ببندن شاید تو واقعیت کسی ادم حسابشون نمیکنع

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اصلا کاری به جادو و فلان ندارم

ولی این حس خود برتربینی خیلی مزخرفه. خیلی ببخشید یعنی همتون عنید فقط من خوبم! معمولا با اینجور ادما روبرو میشی میبینی چقدر سخصیت چبپ و عنی دارن😄

لحن کلاممو ببخشید

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706