2737
2734
عنوان

ي كاري كردم صبي خيلي استرس دارم

778 بازدید | 22 پست

ديشب شوهرم دير اومد خونه

امروز صب تا رفت حموم گوشيشو چك كردم ديدم ي نفر ب اسم علي(اسم مستعار)خيلي تماس داشته ...

شمارشو برداشتم زنگ زدم گفتم سلام خانم (فلاني)گفت نه گفتم ببخشيد خدافظ(ي مردجواب داد🙁

شوهرم از حموم اومد زنگ زد ب همون ب حساب علي صداشو گذاشت رو اسپيكر گفت كجايي من جايي كار دارم ديگ ميام ميبينمت

ب منم گفتم اين فلانيه از شهرستان اومده خونه دارن اما بايد برم رستوران غذاشون بدم زشته

حالا ب خودم ميگم نكنه شوهرم شماره منو تو گوشيش ببينه😟😟😟😟😟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بنظرتون امكانش هست ببينه يا دوستش بگه ي نفر زنگ زده

زياد با هم رفيق صميمي نيستن

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ کاریه پس اعتماد تو زندگی کجاست

بخاطر هیچی شک کردی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2738
نه بابا به گوشیه اون که دست نمیزنه 

اوه راس ميگي

نباید با شماره خودت زنگ میزدی دیگه

حالا ایشالا مشکلی پیش نمیاد. مگه چقدر صمیمی هستن که بره تو شماره های گوشیش و ناشناس ها رو تحلیل کنه. مردا که مث ما نیستن خواهر😅

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
بنظرتون امكانش هست ببينه يا دوستش بگه ي نفر زنگ زده زياد با هم رفيق صميمي نيستن

نه اینکارو نمیکنن

ولی من نمیدونم این چک کردن گوشی چیه که خانمها یاد گرفتن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
نه اینکارو نمیکنن ولی من نمیدونم این چک کردن گوشی چیه که خانمها یاد گرفتن

😞☹️🥺

ای خدا

تجسس الکی میکنی

نه نترس

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خخخ شماره شو بزار اینجا همه یه زنگ بزنیم بهش شماره تو بره نفر آخر جلب توجه نکنه، 😂😅🤣

اونجوري بدتره ك 😫

2706