2737
2734

خواب دیدم که یه مرد غریبه مهمون اومد به زور باهام دست داد من از کرونا نمیخواستم دست بدم بعد این مرد دست داد ی خانومم دست دادم بعد رفتم دستام بشورم این مرد هم اومد من تندی شستم اومدم تو بعد دیدم انگشتر دست راستم نیس بعد دیدم ی انگشتر دیگه هست گفتم ن من انگشترم میخوام کجاست اون مرد باز بهم انگشتر داد فکر کنم طلا سفید بود گفتم این نمیخوام من انگشتر خودم میخوام دوباره انگشتر خودم داد بهم منم دستم کردم خیلی خوشحال شدم 🧐🧐🧐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

طلا خیلی خوبه.من مجرد بودم خواب انگشتر میدیدم خواستگار میومد الانم همیشه پول میرسه به دستم و اتفاقای خوب.سر دخترمم خواب طلا دیدم بیبی زدم مثبت شد

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
خیره ان شاء الله  اون یکی دستمم انگشتر طلا یود مثل الان

پس بارداری

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706