2737
2734
عنوان

کیا اول زندگی خونه داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4419 بازدید | 28 پست

پدرشوهرم گفت بیایید بالا بشینید اول زندگی ولی من قبول نکردم چون عمرا برم پیش خانواده شوهر حتی اگه توچادر زندگی کنم

بعد ۲سال تلاش منو شوهرم بدون کمک کسی حتی یه قرونم کمک نکردن امسال خونه خریدیم

خیلی مهمه... من شوهرم برای پدرش کلی کار کرد و پول دراورد بعد باباش یه خونه خرید زد به اسم پسر بزرگش که مجرده... حالا خودمون مجبوریم توی خونه مستاجری بشینیم.... خیلی دلم گرفته ازشون بخاطر تبعیضاشون... الان چقدررر توی زندگی جلو افتاده بدون هیچ زحمتی ولی شوهر بیچاره من چقدر باید زجر بکشه😔😔

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شوهرم خودش خریده بود و تا قبل ازدواج مادرش زندگی میکرد اونجا

خیلی کمک هستش داشتن خونه ولی الان با این قیمتا و شرایط ضرورت نیست

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش

اول ازدواج خیلی گفتم خونه بخر گوش نکرد مجبور شدیم سهم ارث برادرشو ازمغازه بخریم یهو خونه شد ۵برابر الان ۴ساله مستاجرم توخونه اشغال امسالم ۳۰ملیون دادیم صابخونه داریم خونه میسازیم تابسازیم بریم توش اوووف پیر شدم بخداا خیلی سخته مستاجری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ما سه سال بعد ازدواج خونه خریدیم . 

سه سالی ک مستجر بودیم سه تا خونه عوض کردیم !!!! خیلی خیلی اذیت شدم‌وسایلم همه خراب شد الان واقعا روزی هزار بار شکر میکنم ک راحت شدیم😑

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

شوهرم خونه داره البته بگم هرچی داره از باباش ها ماشین خونه کار میکنه ها ولی پیش باباش تک پسرم هست 

پدرمم ب خودم ی واحد خونه داد جهاز نداد خودم‌کل جهازو خریدم با کار کردن خیلی سخت بود اصفهان جهاز دادن عذاب اور

خونه ب اسم شوهرم ۳ دنگش مهر 

قیافه این روزای من
2738

خونه رو نصف بابام و نصف هم خودم ۸ سال کارکرده بودم خریدم.شوهرمم خب مخارج عروسی همشو خودش داد حتی پول لباس مامان و باباش.خونه رو بعد ۳ سال عوض کردیم و بزرگتر خریدیم و ب اسم منه.قطعا اگه اون موقع نمیخریدیم دگه نمیتونستیم بخریم.

خدا در قلب انسانهاست

اره ازدواج کردم خونه خودمون بود پدر شوهر بهمون داد ..بعد خونه خودشون رو ساختن اپارتمانی بود دو واحد تخویل دادن که ما از اون خونه اومدیم بیرون اومدیم تو یکی از واحد ها....ارره تو تهران خونه نداشته باشی با این حجم بالای کرایه و پول پیش به هیج جا نمیرسی

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

ما خونه داریم شوهرم ازحلقه دستمو تا تمام خرج عروسی رو خودش داد خدا همه رو به حاجتشون برسونه دوست عزیز به دخترم رای میدیhttp://ghadirfestival.com/painting/?contest=photo-detail&photo_id=2357

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

من همسرم خودش ساخت ..انقدر کار میکنه از صبح تا ۱۰ شب طبقه بالامون با زحمت و پول خودش ساخت و خانوادشون اورد.کنارش..پدرشوهرم بیچاره هیچی نداشت..پسرش براش خونه ساخت

هر لحظه خدا را شکر💙

باشه معلومه جلو میوفته ادم حسابی  ولی نباشه ام میشه خونه دار شد وقتی به کاری بودن شوهرت ایمان داشته باشی 

منم نامزدیم خونه نداره ولی از زرنگ بودن و کاری بودنش مطمنم و دلم قرصه و خودمم ادم زندگی ساختنم و میخام بسازیم باهم 

باهم باشین و بخاین بسازین همه چی میشه