2737
2734
عنوان

کیا اول زندگی خونه داشتن؟

4421 بازدید | 28 پست

شوهراتون تهیه کردن یا پدر شوهرا؟!

ازتون اجاره میگیرن یا همینطوری نشستین؟ به نامتون شده؟!

چقدر از این بابت تو زندگی جلو افتادین؟؟ فکر میکنین خونه دار بودن الان چقد مهمه؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پدر همسرم یک طبقه از منزلشون رو در اختیارمون گذاشتن، اجاره هم نگرفتن، ما یک سال بعد از ازدواجمون خونه خریدیم، این کارشون کمک خیلی خوبی به ما بود

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
شوهرم از اول داشت بنام خودشه ..پدرش کمک کرده بود..الانم توش نشستیم و راحتیم...خونه مهمه
کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

نصف پول و بابام داد نصفش شوهرم سه دونگ ب ناممه ..خب خیلی قطعا با حقوق های الان تا ۲۰ یا ۳۰ سال بعد زندگیمون هم نمیتونستیم خونه بخریم چون قیمت خونه ب شدت بالا رفته...خب اول زندگی خیلی مهمه ک جهازم کلا رفت تو خونه خودم و مجبور نیستیم هرماه چقدر پول اجاره بدیم همون پول میره تو جیب خودمون و مجبور نیستم هرسال فکر کنم ک الان چ خونه ای گیر بیارم ک صاحبخونه اش خوب باشه و محله اش خوب باشه و جهزیم داغون نمیشه😕

2738

شوهرم از اولین دیدارو خواستگاری و عقد و مهمونیا و عیدی و خرجای عروسی و....خودش خرج کرده ی قرون هم ازکسی نگرفت با اینک ب همه کمک کرده بود اما منت کسیو نکشید خونه هم خودش خرید الان شدیم خار تو چشم خانوادش😂😂😂

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

عزیزم خونه این روزا خیلی مهمه وکلی تو زندگی جلو میفتین ما بدون کمک کسی الان تازه خونه رهن میکنیم مستاجری سخته

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘

ما طبقه بالای مادرشوهرمو ساختیم ،حالا فکرشو  کن خونه کلنگی و داغونو روش بسازی ولی کاشکی نمساختیم همچنان داغونو و قدیمیو خیلی کوچیکه 

سال ۹۲ ،۴۰ تومن خرجمون شد فک کن دیگه چقدر داغون بود

اون زمان میشد باهاش خونه خرید ولی به دلیل تعصبات بیخود شوهرم اونجارو ساختیم 

خب میگم چقد تاثیر داره  یکی نداشته باشه خیلی عقب میفته؟

اگ خونه داشته باشه خیلی خوبه با اینحال اگ خدابخاد و کارتون بگیره بازم میتونی سریع خونه داربشی.باید ازاون بالایی بخوای

خب میگم چقد تاثیر داره  یکی نداشته باشه خیلی عقب میفته؟

بستگی ب وضع مالی خانواده  هم داره....یکی ک پدرش هنو مستاجر خب خیییلی عقبه....یکی هست نه پدرش ملک املاک داره باز اوضاع بهتره....

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2706