2726
عنوان

بلخره پیداش کردم ولی چرا

372 بازدید | 19 پست

پسرخالم میگفتم ایدی اینستاتو بده نمیداد خودم پیداش کردم ازکجا بفهمم کی انلاین بوده و درخواست دادم قبول نکرده دوروزه چیکار کنم ⁦🤦🏿‍♀️⁩.   انلاین نشده که قبول نکرده فکر کنم

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب نمیخواد فالو کنه دیگه بیخیال

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2728
وقتی نمیخواد بده چرا میخوای پیگیرش باشی؟

شوخی میکرد میگفت خودت بگرد پیدانکردی بهت میدم.  

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

یکم آویزونش نیستی!؟☹🙄

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
خوب نمیخواد فالو کنه دیگه بیخیال

شوخی میکرد گفت پیدام کنی بهت شکلات میدم😂⁦🤦🏿‍♀️⁩.    کلا کرم داره   

چرا پیشی ؟ معلومه نمیخواد باهات در ارتباط باشه

شوخی میکرد بابا⁦🤦🏿‍♀️⁩. خودش تو تلگرام یکسره بهم پیم میداد بلاکش کردم😂

2706