2737
2734
عنوان

هرماه دردلامصب پریودی😔

240 بازدید | 35 پست

از صبح زوددارم ازدردمیمیرم نه صبحانه خوردم نه میتونم ناهاردرس کنم همسرم ساعت۲ظهرمیادبراناهارحالت تهوع دارم شبم قراربودبریم خونه مادرشوهرم بااین دل دردچطوری برم هرماه بایددردبکشم من بدبخت😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم مثل شما  از حالت تهوع استخون درد بگیر  تا کمر درد دل درد شدید هرچی مسکن میخوردم اثر نمیکرد

رفتم دکتر   بهم دارو داد  خداروشکر این ماه که پری شدم  خیلی کم درد داشتم 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
منم خیلی پریودم سخته دردش ب جهنم از چن روز قبل شروعش اعصابم داغون میشه😓 میگم خدا کنه بعد ازدواج این ...

من مجرد بودم خفیف دررد داشتم بعد ازدواجم  شدید درد داشتم انقدی شرم  شب تا صبح  با لا سرم  هی حوله داغ میزاشت برام قرص میاورد برام 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2706