2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هنوز ثبت نام نکردم میگن پیش ۲ اجباری اگه مدرک نداشته باشه نمیتونه کلاس اول بره... موندم چیکار کنم

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 

من هر کسی و دیدم میگه  جون بچه مو از سر راه که نیاوردم. والا اونم مدارس قوطی کبریت ایران، قوطی کبریت هم نبود. مگه  بچه دبستانی و پیش دبستانی حالیش میشه رعایت پروتکل. یک آنفولانزا ساده میگیرند کارشون به تشنج میرسه. چه برسه این بیماری هزار چهره کرونا.... 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
برا کلاس اولشون مشکلی پیش نمیاد؟

پیش دبستانی امادگی هست برای کلاس اول من دخترمو فرستادم با اجتماع خو گرفت خیلییم عالی بود توی پیش دبستانی رنگ اعداد حروف انگلیسی سوره هارو یاد میدن و حیوانات و...

2706