2737
2734
عنوان

من یک معلمم و کمک خواستم چرا تاپیک ترکیده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک سال دانشگاه بودم الان فنی حرفه ای ام و دانشگاه ک الان دانشگاه تعطیل من اول باز زبون خوش صحبت ...

منم تخصم فقط هم حرف خودم قبول دارم.

چ نسبت باهات دارع؟؟

اگ ازدواج کردع ک کردع تموم شد.

اگ نکردع باهاش صحبت کن. اونی ک میخاد باهاش ازدواج چن سالس؟؟

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
کلا شأن معلما رو پایین آوردن چند ساله

والا دانشگاه این خبرا نیست اختیارات بیشتر اونجا راحت ترم اول یه نفرو حذف کردم  بدون اینک کسی بم چیزی بگه الان اینجا کافیه بشون تو گفت ب جای اونا ما باید بریم بیرون

قیافه این روزای من
2728
من یک سال دانشگاه بودم الان فنی حرفه ای ام و دانشگاه ک الان دانشگاه تعطیل من اول باز زبون خوش صحبت ...

این به تربیت خانوادگی بر میگرده احتمالا خانوادع نابسامانی داره یا بزور شوهرش دادن بنظرم با اونام صحبت کنید یا به مشاور مدرسه بگین باهاش بحرفه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

اصلا اینکه جدیدا اجازه میدن دانش آموز متاهل بیاد مدرسه اشتباهه من خودم سال آخر نامزد بودم نذاشتن رفتم بزرگسالان الان حتی تو شهرهای کوچیک دیدم باردار هم میره مدرسه عادی

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

عزیزم من اینجور موارد رو ارجاع میدم به مشاور مدرسه.اگه هم مشاور ندارید ارجاع بده به خود مدیر.برا خودت دردسر درست نکن.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738
نسبتی نداره دانش اموزم و متاهل..در فنی حرفه ای چ ربطق داشت؟

مگه مدارس باز هستن؟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
فک کنم سر سن ازدواج بحث بالا گرفته و ترکیده  شمام بهش بگو اگر خیلی نگران شوهرتی بمون خونه نیا ...

ن اتفاقا معلوم شوهرش پایس چون چن دفه گفت اقامون یادم میده مسئله رو اقامون کمکم میکنه😐 

قیافه این روزای من
چه بیشوعوره من از اون کوجیک ترم همه معلما تعریف ادب و شعورم میکنن😐منب عنوان یه دانش اموز فکر میکنم ...

باید ببینم رفتار امروزش چیه با صحبت های دیروزم کاش اثر کرده باشه

قیافه این روزای من
اصلا اینکه جدیدا اجازه میدن دانش آموز متاهل بیاد مدرسه اشتباهه من خودم سال آخر نامزد بودم نذاشتن رفت ...

اشتباه نیست اگر واقعا طرف رو بشناسن که همچین ادمی نیست مسائل خصوصیشو در میون بزاره حداقل برا دبیرستانی ها باید اسون بگیرن چون دبیرا و فضا مدرسه عادی به مراطب خیلی بهتر از مدرسه بزرگسالاته

گفتم اول خودم‌تلاش کنم نشد اموزش خبر بدم 

حتما خبر بده، اگر مونده منتقل یا اخراج بشه، بهر حال مدارسم قوانین خودشو داره، یه مدیر نباید اجازه بده شان همکارش زیر سوال بره، متاسفانه بعضی دانش آموزا خیلی بی ادب و وقیحن، تربیت خانواده شونو زیر سوال میبرن. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
میدونین اینجور دهه گفتن خوب نیست فقط اسم دهه هشتادی ها خراب میشه خانم اجازه منم میرم مدرسه اصلا چنین ...

مدرسه نیست موسسه فنی حرفه ای شاگرد دارم متول ۶۸ ایشون مثلا این سنن واقعا پیش اون اقای ۶۸ ای خجالت میکشم 

قیافه این روزای من
ن اتفاقا معلوم شوهرش پایس چون چن دفه گفت اقامون یادم میده مسئله رو اقامون کمکم میکنه😐 

نه نمیگم شوهرش نمیذاره 

میگم اگر بهت گفت شوهر نداری اینو بگو بهش بگو خیلی کارات واجبه سرکلاس نیا 

احتمالا از اول ملایم بودی این میخواد جلوی بچه ها با حال تورو گرفتن خودی نشون بده 

خونوادش ادبش نکردن شوهرش دادن زحمتش افتاده کردن شما😂واقعا اجازه نده هرجوری میخواد رفتار کنه و حرف بزنه دوبار که بزنی تو دهنش حل میشه 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706