2726
عنوان

کمک خون ریزی خــیـــلــــی شدید دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 24 پست
ن روزی ک میخواستم برم واسه قلب بچه خون ریزی کردم ک فرداش رفتم گفت فقط ساک تنهاست اخه من سردر نمیارم ...

احتمالا بارداریت پوچ بوده که به خونریزی افتادی 

یعنی از اول جنینی نبوده 

منم تجربه ی بارداری پوچ داشتم وقتی سقط کردم با قرص خونریزیم خ شدید بود و ساک رو ک ی چیزی انداززه گردو بود دفع کردم 

بعد اونوهم خونریزیم کم شد هم دردم

ب نظرم برو دکتر 

اینجوری تو خونه سرخود نمیشه 

ممکنه ساک دفع کنی ولی جفت دفع نشه بفرستت بری کورتاژ یا قرص بده مجددا 

یا ممکنه کلا تا الان ساک رو هم دفع نکرده باشی اگر قرصی چیزی نذاشتی 

آخه سقط خ درد داره درد داشتی شما؟

من از درد احساس کردم دارم می میرم ی درد متناوب ک ی لحظه ان قطع نمی شد تا ساک دفع بشه 

بعدم اسهال و استفراغ شایدم عوارضه قرصه بوده و بهم داده بود برای سقط

در هر صورت همین الان برو سونو و بعد هم با جوابش برو دکتر زود

احتمالا بارداریت پوچ بوده که به خونریزی افتادی  یعنی از اول جنینی نبوده  منم تجربه ی بار ...

من قرص نخوردم خودش دفع شد درد هم نداشتم دوتا سقط دیگه هم ک داشتم خود به خود سقط شد و هیچ دردی نداستم همه تعجب میکنن که چرا من هیچ دردی ندارم با اینکه پریودی های خیلی پر دردی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قرص نخوردم خودش دفع شد درد هم نداشتم دوتا سقط دیگه هم ک داشتم خود به خود سقط شد و هیچ دردی نداستم ...

عزیزم تاپیک قبلیت رو خوندم اون سقط هایی ک میگی داشتی دقیقا موعد پریودیت بوده و احتمالا بارداری شیمیایی بوده 

ک کمی بتا میره بالا ولی بعدش پریودی میاد و دفع میشه 

اون طبیعیه درد نداشته باشی چون ماهش خیلی کم بوده 

ولی برای اینسری فک کنم موقع دفع باید ی مقدار درد داشته باشی 

حالا نمی دونم شاید چون خود ب خود دفع شده درد نکشیدی من تو هفته ی ۹ با قرص سقطش کردم شاید چون داشتم ب زور می کندمش اونقدر درد کشیدم 

ولی برو سونو حتما هرچی باشه بهت می گه 

اگرم کلا دفع شده باشه ک خیالت راحت میشه

عزیزم تاپیک قبلیت رو خوندم اون سقط هایی ک میگی داشتی دقیقا موعد پریودیت بوده و احتمالا بارداری شیمیا ...

یکم ک درد داشتم اما خیلی کم یه کوچولو گرفتگی شکم که هنوزم هست اما خیلی کمه 

الان خونریزیم کمتر شده میرم جایه متخصصم تا برام سنو بنویسه امید به خدا انشالله همش دفع شده باشه 

خیلی ممنون از کمکت عزیزم

2728