2733
2734

سلام خسته نباشید...

من ۱۳هفته باردار بودم پنج روز پیش خونریزی خیلی شدید داشتم یهو خونریزی کردم سریع هم تموم شد فرداش رفتم سونو گف فقط یه ساک بارداری خالی داری هیچ جنینی درونش نیست یا دیروز خونریزی داشتی سقط شده یا کلا پوچ بوده گفت کلا جنین ۳سانت رشد داشته ک اندازه ۷ هفته رشد داشته اما من وقتی خون ریزی داشتم چیزی دفع نکردم قشنگ یادمه بعد چندروز خون ریزی کم داشتم با دفع لخته هایه خیلی کوچیک

امروز لخته هام بزرگتر شد و یهو یه لخته خیلی بزرگ انداره نصف کف دستم دفع شد بعدشم خون ریزی خیلی شدید الان یک ساعته همینطوری خون ریزی دارم بند نمیاد خیلی خیلی شدیده اصلا خون ریزیم بند نمیادتورو خدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه خیلی میترسم قبلا هم دوتا سقط داشتم اما همچین چیزی ندیدم 

عزیزم  فورا برو دکتر 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
سریع زنگ بزن کسی بیاد پیشت برو دکتر. اورژانسی برات دوباره سونو مینویسه حتما. و اینکه احتمال خیلی زیا ...

میدونم سقط کردم نمیدونم دلیل این خون ریزی شدید چیه باید چه دکتری برم متخصص زنان؟؟؟اخه خیلی خون ریزیم شدیده نمیتونم بلند میشم همه جا کثیف میشه

میدونم سقط کردم نمیدونم دلیل این خون ریزی شدید چیه باید چه دکتری برم متخصص زنان؟؟؟اخه خیلی خون ریزیم ...

عزیزم قبلش نرفته بودی اصلا سونو ؟ برای قلبش و اینا

ک بدونی بارداریت پوچ بوده یا نه؟

نگران نباش برو دکتر حتماولی خونریزی سقط زیاده بالخره داری ساک رو دفع می کنی لخته های خون می بینی

میدونم سقط کردم نمیدونم دلیل این خون ریزی شدید چیه باید چه دکتری برم متخصص زنان؟؟؟اخه خیلی خون ریزیم ...

وا خب تا چهل روز خونریزی بعد از زایمان و سقط طبیعیه ده روز اول شدیده به بعد کم میشه . در ضمن شما باید دو یا سته تا پد بزاری تا نشت نکنه از این بالدار ها یدونه بزار زیر دوتا هم پد بزرگ مخصوص خانم هایی که زایمان کردند بزار روی اون

عزیزم قبلش نرفته بودی اصلا سونو ؟ برای قلبش و اینا ک بدونی بارداریت پوچ بوده یا نه؟ نگران نباش برو ...

ن روزی ک میخواستم برم واسه قلب بچه خون ریزی کردم ک فرداش رفتم گفت فقط ساک تنهاست اخه من سردر نمیارم ک باید زودتر میرفتم هرچی بهداشت میگفت همونو انجام میدادم

چرا امروز یه لخته خیلی بزرگ دفع کردم ک فکر کنم همون ساک بارداریم بود البته خون ریزیم خیلی زیاده من دوتا سقط قبلا داشتم اصلا این همه خونریزی نداشتم البته الان خون ریزیم خیلی کمتر شده از یک ساعت پیش اما هنوزم زیاده

وا خب تا چهل روز خونریزی بعد از زایمان و سقط طبیعیه ده روز اول شدیده به بعد کم میشه . در ضمن شما بای ...

دکتر هم حتما برو زیر نظر دکترت باش ممکنه خدای نکرده جفت مونده باشه و راحت سقط نشه و دکتر لازم بدونه کورتاژ بشی. هر چند اینا همش احتماله و تا دکترت معاینت نکنه و تحت نظر نباشی نمیشه دقیق گفت. پس حتما برو دکتر

وا خب تا چهل روز خونریزی بعد از زایمان و سقط طبیعیه ده روز اول شدیده به بعد کم میشه . در ضمن شما بای ...

اخه قبلا دوتا سقط داشتم اینقدر خون ریزی نداشتم البته اونا ۲ماهه بودن ولی الان خیلی زیاده اینقدر اولش شدت داشت ک نمیتونستم از دستشویی بیام بیرون 

دکتر هم حتما برو زیر نظر دکترت باش ممکنه خدای نکرده جفت مونده باشه و راحت سقط نشه و دکتر لازم بدونه ...

منتظرم یکم خونریزیم کمتر بشه تا بتونم برم الان یکم کمتر شده تا نیم ساعت دیگه میرم 

2706