2726
بیا بگم جیکار کن. 17 تا سوره یس بخون به اب. بریز گوشه های خونت. بعدم س6 روز گشت سر هم با این اب غصل ...

اب حمام داخل چاه نمیره میره داخل جوب کوچه اشکال نداره؟

من تنها نیستم برادرامم اینجورین زندگی خاهرم ینی بهت بگم باورت نمیشه میگی دروغه این حرفا

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
ملایر خاله هام اینکارو کردن این بلارو سرمون اوردن.سه تا خاله هام اینکارو کردن از بس جادو اوردن داخل ...

فکر کنم تو شهر همدان یهودی باشه.آرامگاه استر و مردخای هم اونجاست دیگه.نه؟یهودی ها رفت و آمد میکنن.

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اب حمام داخل چاه نمیره میره داخل جوب کوچه اشکال نداره؟ من تنها نیستم برادرامم اینجورین زندگی خاهرم ...

اشتب تایپی 6 اومده. سه روز پشت سر هم. اصلا نزار بره توی چاه حموم شاید رفت یه جا نجس. اصلا ریسک نکن. من یه پارچ اب ورداشتم هم غسل کردم هم گوشه خونم ریختم. حتما غسل درس حسابی نمیخاد همینکه بدنتو دست بکسی با اون اب خیس بشه بسه. من هر دفعه که غسل میکردم یه بطری اب کوچیکا میشدمیبردم پا درخت بلوار یا مسجد میریختم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
اب حمام داخل چاه نمیره میره داخل جوب کوچه اشکال نداره؟ من تنها نیستم برادرامم اینجورین زندگی خاهرم ...

تو انجام بده اگه رفع شد به اونا هم بگو

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2728

پیش یه دعا نویس رفتم گفت طالعت خیلی خوب بوده ولی گره زدن طالعت رو چقدرم خوش رو دختر خوبی هستی ولی با این دعاها باعث شدن بچشم بقیه گاو وحشی بیای و برای ازدواج همه ازت دوری کنن.داداشمو دید گفت چیکار کردن باهات باور کن به جان پدرم گفت بچه دار میشی بستنت با دعا که بچه دار نشی و نشد و دوبارم زندگیش بخاطر بچه از هم پاشید

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
فکر کنم تو شهر همدان یهودی باشه.آرامگاه استر و مردخای هم اونجاست دیگه.نه؟یهودی ها رفت و آمد میکنن.

بلد نیستم دقیقا کجای همدانه چطور باید پیداشون کنم؟چطور میتونم ادم مطمئن پیدا کنم؟

میشه بیشتر راهنماییم کنی و بگی کجا برم.همدان رو خیلی بلد نیستم محله هاشو

بلد نیستم دقیقا کجای همدانه چطور باید پیداشون کنم؟چطور میتونم ادم مطمئن پیدا کنم؟

نمیدونم دقیقا تو گوگل بزن محل دقیقش پیدا میشه خودمونم الان تو گوگل زدم گفتم.

احتمالا اونجا پرس و جو کنی یکی رو پیدا میکنی

میشه بیشتر راهنماییم کنی و بگی کجا برم.همدان رو خیلی بلد نیستم محله هاشو

منم بلد نیستم فقط اسمشظو یادم بود تو گوگل زدم نوشته بود همدان

منم شدیدا اعتقاد دارم.چون با چشم خودم دیدم و واقعا میترسم ازش.باید بری پیش کاربلد

یه خانمه هست اینجا گفت5 میلیون میگیرم گفتم باشه بهت میدم بعدش تا کتابشو باز کرد منصرف شد گفت کار من نیست نمیدونم چرا ترسید انجام بده

یه خانمه هست اینجا گفت5 میلیون میگیرم گفتم باشه بهت میدم بعدش تا کتابشو باز کرد منصرف شد گفت کار من ...

حتما طلسمت خیلی سخته.خدا رحم کنه.منم یکیو میشناسم هر جا میره اول میگن انجام میدیم بعد میگن کار مانیست.میشه اون خانمو برام تگ کنی یا اگه شماره ای چیزی داری بدی

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
حتما طلسمت خیلی سخته.خدا رحم کنه.منم یکیو میشناسم هر جا میره اول میگن انجام میدیم بعد میگن کار مانیس ...

داخل سایت ن عزیز داخل شهرمونه. خیلیا میرن پیشش و میگن دعاش خوبه اما برای من نتونس کاری کنه. اره طلسمی که برامون زدن گفت داخل موم زنبور و داخل پلاستیک پیچ کردن که بهش اب نرسه و باطل نشه و باطل کردنش سخته

دوستان تجربه چندسالمو میگم. خواهشا سمت دعا نویس نرید که بدبخت تر میشید. چون کار دعا نویس اینه که دعای قبلی رو باطل کنه و یک دعای دیگه بنویسه که موکل خودش تو زندگیتون نفوذ کنه و شما همیشه محتاجش باشید تا اون از شما کسب درامد کنه. و موکلش هم از انرژیهای شما تغذیه کنه. بالاترین نیروی باطل کننده ی سحر رحمانیت الهی هست .کسانی که مورد حمله ی موجودات غیر ادگانیک هستید راهکار زیاد داره.چندتاشو میگم.چهارگوشه ی خونه تون نمک بریزید و بعد چندساعت نمکاو جمع کنید بریزید تو فاضلاب نمک انرژیهای منفی رو جذب میکنه و پاک کننده هست.بعد از استحمام کمی نمک رو با اب قاطی کنید و باهاش غسل کنید تا انرژی های منفیتون پاک بشه. اگر دعا تو خونه تون پیدا کردید بندازید تو اب روان یا بسوزونید طبیعت تسفیه انرژیهای منفی رو تسفیه میکنه.با این موجودات قطع لینک کنید به این صورت که باید کلامی هر روز بگید من هر انرژی که از نور صددرصد و عشق صددرصد الهی نیست رو از خودم و کالبد انرژیکیم به فرمان الهی قطع و پاک میکنم. هر روز برای خودتون و خانوادتون حفاظ انرژیکی برقرار کنید  قبل خواب و بعد بیداری. به این صورت که بگید من در حفاظ امن الهی هستم و خودتون رو در حباب نوری تصور کنید. باور کنید زندگیتون از این رو به اون رو میشه

من طلسم یهودی که یهودیه طلسم ملحد و مرتاز هم میتونم باز کنم ولی انجام نمیدم حتی اگه طرف میلیارد بهم بده.یه بار برای یکی باز کردم جن و شیطان ول کنم نبود.از اون گرفته شد افتاد به جون خودم.

2706