2737
2734

اعتقاد ندا م

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله اعتقاد دارم چون به چشم خودم دیدم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

هزار درصد اعتقاد پیدا کردم چون زندگیمون باهاش نابود شده و نمیتونیم باطلش کنیم   خیلی داغونم دیشب دیگه از شدت فشار عصبی زدم تو سرم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

بله خیلی 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

من اعتقاد نداشتم ولی بعضی وقتا آدم ی چیزایی میبینه باورش میشه

کندر بسوزنی و 4 گوشه خونه بچرخونی باطل میکنه

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
2738

یه جاری دارم خیلی حسوده نمیتونه کسیو بالاتر خودش ببینه اهل اینکاراهم هست .دیروز جهازما از خونه پدرم بردیم خونه خودمون. اینم یدفعه ای پاشد اومد مادر شوهرم میگه همش چشمم بهش بود یچیزی یجا خونت نزاره میگه اونم مدام نگا من میکرد. تا اینکه یکاره یه ظرف اسپند آورده بود دنبالش پاشد گفت اسپند دود کنم و دود کرد و دور خونه چرخوند.مامانمم رفت سر ظرفش یدفعه ای ظرفو از مامانم گرفت. مادرشوهرم صبح زنگم زده میگه همش استرس دارم دیشب تاحالا میگم نکنه چیزی قاطی اسپندا ریخته باشه و آتیش کرده

2706