2726
عنوان

حس ششمی جوناام .

210 بازدید | 53 پست

☹ دیگ دیوونه بودم شمارم دیوونه کردم . دیگ ببخشید ی مدت تو استرسم . مسخره هم‌ نکنید من اعتقاد دارم دیگ . 

میشه بگین عشقم بهم پیام میده؟ جداشدیم . ب خاطر ی سوتفاهم یعنی اون ب خاطر ی سوتفاهم جدا شد منم از رو عصبانیت چند روز بعد بهش گفتم کاش تو زندگیم نبودی و این حرفا . اونم چیزی نگفت . ولی دیگ پیامی ندادیم .. حالا دیشب دوبار دیدمش ی بار رفتنی ک ماسک داشت اون من و شناخت من اون و نشناختم . ی بارم برگشتنی ک دیگ منم شناختمش . چند ثانیه بهم خیره نگاه میکردیم ‌. جا خورده بود منم جا خوردم . 

کاربری برا دونفر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه تاپیکم و جواب بدی کسی رو جز تو نمیشناختم ببخشی 😘

عشقت دوستت داره. دوری باعث میشه دلتنگت بشه و بهت پیام بده. ولی زمان میبره. بعد بهم خبر بده  عزیزم. خودت استرس داری و دلتنگش هستی

.

عشقت دوستت داره. دوری باعث میشه دلتنگت بشه و بهت پیام بده. ولی زمان میبره. بعد بهم خبر بده  عزی ...

یعنی تهش میام میده ؟ تا کی حدودا؟ و اینک دختر داییش و خیلی سنگ میندازه چی میشه؟ از زندگیش میره؟

کاربری برا دونفر .
2706