2726
عنوان

مامانم کرونا گرفته بهش گفتم نیار ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینارو ول کن ی سال عضوی ی پست داری🤐🤐

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728
خواهر من کرونا گرفت  ماسک وشیلد زدم رفتم ۱۰ روز ازش پرستاری کردم وبرگشتم.

خدا خیرت بده

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

وا بعد یه ماه خوب شده دیگه.

من و همسرم و پسرم گرفتیم مامانم و ابجیام طاقت نمیاوردن پامیشدن با ماسک میومدن با فاصله از ما میشستن چند دقیقه میرفتن.

بنظرم خودش اونقد حواسش بوده که با ماسک بیاد و مواظب شما باشه.

لعنت بهت کرونا

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...

مادرتون بی دلیل ناراحت شده عزیزم من ب شما حق میدم بیمار بوده باید رعایت کنه وپیش خودش فکر کنه شما تازه زایمان کردی وبدنت ضعیف شده ونوزاد کوچیک دارید اصلا نباید بیاد خونتون ایشون خودش با درد ومشکلات این بیماری مواجه بوده پس باید درک کنه ناراحتی نداره

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری
2706